Архів новин

Гру «Гірника-Спорт» та «Прикарпаття» перенесено


Одразу три матчі стартового туру Першої ліги перенесені на пізніший термін. Саме таке рішення ухвалила Адміністрація ПФЛ, зважаючи на офіційні листи від ФК "Верес", "Прикарпаття" та "Агробізнес". У цих клубах зафіксовано захворюванням на COVID-19 футболістів та персоналу.

Таким чином матчі «Агробізнес» Волочиськ – «Полісся» Житомир, «Оболонь» Київ – «Верес» Рівне та «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Прикарпаття» Івано-Франківськ буде перенесено на пізніший термін.

- Склалася така ситуація, що лікар і масажист команди хворі корона вірусом? – розповів про ситуацію з COVID-19 у клубі з Івано-Франківська його президент Василь Ольшанецький. - Масажист взагалі в реанімації лежить восьмий день. У чотирьох гравців підтверджений COVID-19, троє здали тести з підозрою. Ситуація дуже складна. Ми фактично не можемо тренуватися без лікаря, це небезпечно для здоров'я самих футболістів. У Кубку України ми вже грали без лікаря. Після гри трьом футболістам стало погано настільки, що довелося викликати швидку допомогу. Навіть лікар «Поділля» не міг надати їм медичну допомогу. Ситуація в місті така, що введена червона зона карантину. Дуже багато хворих, не встигають зробити швидко ці тести. Нам потрібно чекати результатів 2-3 дня мінімум. Якщо будуть підтверджені, я відразу відправлю результати в ПФЛ.

2020