Новини

Артем Мильченко: «Перший гонорар витратив на… Біг Мак Меню»

Інтерв’ю з молодим півзахисником виходцем із Горішніх Плавнів Артемом Мильченко, який вже забив за «Гірник-Спорт» два важливі – переможні м’ячі та з кожним матчем дуже впевнено себе відчуває у центральній опорній зоні «гірників».

Футбольний клуб «Гірник-Спорт» на старті сезону 2021-2022 року майже на 80 відсотків оновив склад команди. Команду з Горішніх Плавнів підсилив 21-річний півзахисник Артем Мильченко. Футболіст є вихованцем ДЮФК «Гірник-Спорт», харківського «Металіста» та київського «Динамо». Виступав за молодіжний склад луганської «Зорі» (U-21), із якого і повернувся до рідного міста

- Звідки у тебе виник інтерес до футболу?

- Інтерес до футболу виник уже в процесі так би мовити. Ходив у дитинстві на боротьбу, де паралельно ми грали у футбол, там зрозумів, що мені це цікаво більше .

- Коли та де ти починав робити свої перші кроки у футболі?

- Тато водив грати на місцеву «коробку», де грав з хлопцями віком старше за мене, там і зробив свої перші кроки. Потім мене відвели на нашу місцеву футбольну секцію «Гірника-Спорт». Моїм першим тренером був Олександр Вікторович Бідник, у нього займався з 7-ми до 10-ти років. Потім мене запросили до дитячої академії харківського «Металіста». Так у ранньому віці поїхав жити до Харкова, де провів п’ять років. Проте закінчив школу в Академії київського «Динамо», куди перейшов за рік до випуску.- Чи були думки покинути цей вид спорту? (Наприклад, після серйозної травми чи невдалого футбольного сезону)

- Думки з приводу зміни спорту виникали - це нормально, але в дії це не переростало.

- Як тебе визначили на твою ігрову позицію? Чи були у ній сумніви?

- Позиція моя визначилася вже в ранньому дитинстві, відповідно моїм сильним і слабким якостям було відразу видно, що в центрі поля я почуваюся найкомфортніше.

- Розкажи про футбольний клуб "Зоря"? Як довго ти там грав?

- У «Зорі» я опинився в 18 років, грав за команди U-19, U-21, але в першу команду, з якою тренувався достатньо часу пробитися так і не вдалося.

- Чому тебе навчив твій перший тренер?

- Першим тренером за фактом був мій батько , але якщо казати про першого офіційного тренера то це був Олександр Бідник, якого я вже згадував . Те, що пам'ятаю так це, що Олександр Вікторович завжди змушував грати сміливо і не соромитися йти в обведення.

-Розкажи про перехід у «Гірник-Спорт». Звідки надійшла пропозиція перейти до команди. Чи були сумніви щодо цього?

- Навесні, як закінчився чемпіонат U-21, приїхав на перегляд у «Гірник-Спорт», згодом тренер сказав що беруть. Був радий . Сумнівів не було.
- Чи забобонний ти футболіст? Чи віриш ти в прикмети, якщо так то в які саме?

- У прикмети не вірю і ніколи не вірив.

- На що ти витратив свій перший гонорар?

- Перший гонорар витратив на покупку Біг Мак меню в Макдональдс.

- Що для тебе означає «Гірник-Спорт»?

- «Гірник- Спорт» для мене рідний клуб, де я почав займатися футболом.

- Які почуття тебе переповнювали, коли ти забив перший гол за «Гірник-Спорт»?

- Перший гол вийшов курйозним, але не менш важливим, був радий, що він сприяв перемозі.- Якщо у команди є серія програшів, як у емоційному плані перезавантажити себе?

- Коли у команди серія без перемог, морально звичайно складно, перезавантажую себе побутовими справами, але все рівно тренування допомагають найбільше.

- Наскільки важливо відкривати першими рахунок у матчі?

- Відкривати рахунок дуже важливо особливо з погляду психології. У Першій лізі команди грають в основному дуже закрито, тому значимість першого голу велика.
-
Чи змінилася атмосфера у команді після серії перемог?

- Звичайно, як почали вигравати в роздягальні посміхатися стали частіше, і тренуватися після перемог приємніше.

- Як ти проводиш свій вільний час?

- Вільний час проводжу по-різному люблю і погуляти і вдома з книжечкою посидіти.

- Які книги тобі до вподоби?

- Книги, читаю за настроєм, в основному люблю прикластися до зарубіжної класики та філософії античності.- Чи є у тебе дівчина/дружина? Якщо так, то як вона ставиться до твоїх переїздів? Адже футболісти часто змінюють клуби. Чи віриш у стосунки на відстані?

- Дівчини немає, на даний момент неодружений. Якщо що, знайомлюся в Інстаграм. Пишіть…

- І наостанок, що ти можеш сказати вболівальникам команди?

- Хочеться сказати велике спасибі людям які підтримують нас і особливо вболівальників які відвідують наші матчі.

Анастасія ШАПОВАЛОВА, спеціально для пресслужби ФК «Гірник-Спорт»
2021