Результативний матч у Хусті

«Гірник-Спорт» не зумів здобути очок у виїзному матчі 2-го туру із «Хустом». Команда із Горішніх Плавнів повністю переграла суперника у першому таймі, втім після перерви супернику вдався камбек.

«Хуст» - «Гірник-Спорт» - 4:2

Голи: Одог Інносент Чідозі, 17 (0:1), Студенко Вячеслав, 53 (0:2), Чабан Владислав, 58 (1:2), Чабан

Владислав, 66 (2:2), Борисенко Владислав, 69 (3:2), Чабан Владислав, 90+1 (4:2).

Команда Валерія Куценка впевнено розпочала поєдинок і мала шанси ще до перерви довести рахунок до розгромного. Після того, як «гірникам» вдалося першими забити гол, ініціатива повністю була на їхньому боці, але до перерви мінімальна перевага «гірників» зберігалася. До перерви свій перший гол за «Гірник-Спорт» оформив Інносент Чідозі Одог

У другому таймі у складі «Гірника-Спорт» стався ще один гольовий дебют, коли Вячеслав Студенко збільшив перевагу команди із Горішніх Плавнів. Коли суперник зрозумів, що йому нічого втрачати, він пішов вперед і гравцям «Хусту» вдалося не тільки відігратися, але й здобути перевагу. За рахунку 3:2 на користь господарів Богдан Гора мав шанс зрівняти рахунок, але після його удару зі штрафного голкіпер «Хуста» відбив м’яч.

Нажаль, у другому матчі поспіль «Гірнику-Спорт» не вдається набрати перші очки у другій частині сезону. Наступну гру команда із Горішніх Плавнів проведе вдома, у суботу, 6 квітня. У грі 3-го туру «гірники» прийматимуть харківський «Металіст».