![](https://static.tildacdn.com/tild3535-6337-4762-b631-383536333162/_SAM6240.jpg)
«Кристал» (Херсон) - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:3.
Голи: Семенина Ігор, 39 (1:0), Батюшин Юрій, 45 з пенальті (1:1), Чередниченко Ілля, 51 (1:2), Карась Данило, 77 (1:3).
21 жовтня 2020 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 8 тур. Херсон. Стадіон «Кристал». + 15 градусів. Без глядачів.
Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький). Асистенти – Сергій Соботюк (Житомир), Олексій Вітт (Київ). Четвертий арбітр – Ігор Пасхал (Херсон). Спостерігач арбітражу УАФ – Сергій Возняк(Миколаїв).
«Кристал»: 1. Герасименко Ярослав, 2. Малиш Станіслав-Нурі, 3. Жовтюк Микола, 89. Крутін Максим, 23. Сухіна Євгеній, 7. Цой Сергій, 77. Цибульський Сергій, 9. Семенина Ігор, 22. Мартян Віктор, 10. Барладим Андрій, 11. Гливий Іван.
Запасні: 13. Восконян Валерій, 45. Клюєв Владислав, 17. Лаптєв Михайло, 91. Ольховіков Максим, 44. Барський Владислав, 4. Карась Микита, 24. Головкін Іван, 71. Муравйов Олег.
Головний тренер – Сергій Валяєв.
«Гірник-Спорт»: 1. Ситников Антон, 18. Шопін Володимир, 3. Карась Данило, 14. Векляк Богдан, 11. Герт Андрій, 23. Батюшин Юрій-к, 13. Петрусенко Олександр, 7. Семенів Дмитро, 6. Чепелюк Олександр, 21. Герасимець Сергій, 24.Чередниченко Ілля.
Запасні: 25. Жмурко Роман, 8. Корольков Володимир, 4. Калугін Михайло, 10. Мурза Артур, 22.Твердохліб Єгор, 17. Суханов Сергій, 27. Гоменко Ярослав, 9. Козиренко Юрій.
Головний тренер – Ігор Жабченко.
Попередження: Карась, 38, Петрусенко, 42, Батюшин, 52.
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-6566-4461-a263-326237656432/_SAM6050.jpg)
Головні тренери "Гірника-Спорт" та "Кристала" прокоментували події матчу 8-го туру, який відбувся у Херсоні. Ігор Жабченко та Сергій Валяєв приділили увагу і ключовим епізодам наприкінці першого тайму.
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-6637-4534-b661-613635313132/122444838_3443946299.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6266-6434-4533-a161-653030656262/122309231_3445052299.jpg)
Фото прессужби МФК "Кристал" (Херсон).