Новини

Дід Мороз, подарунки та Кубки. Сюрпризи новорічного турніру

У Горішніх Плавнях відбувся новорічний турнір на призи ФК «Гірник-Спорт», який подарував хлопчикам та дівчаткам багато позитивних емоцій.

Новорчіний турнір на призи ФК «Гірник-Спорт» серед наймолодших вікових категорій (2015 та 2016 років народження) став для дітей справжнім футбольним святом, наприкінці якого для команд був підготовлений сюрприз - із подарунками до усіх учасників прийшли Дід Мороз та Снігуронька.

З іхньою появою діти забули про втому під час матчів турніру та активно танцювали під новорічні музичні мелодії та водили хороводи. Після невеличкої розважальної програми Дід Мороз та Снігуронька взяли участь у церемонії нагородження, під час якої усі команди отримали новорічні подарунки, медалі та Кубки.

У турнірі брали участь дві команди «Гірник-Спорт» (2015 р.н. - тренер Володимир Корольков), команда «Гірник-Спорт» (2016 р.н., тренер — Андрій Новіков), а також гості змагання із Полтави - команди «Ворскла», «Golden Eagle» та «Молодь».

- Від турніру тільки приємні враження, - каже організатор змагання на призи ФК «Гірник-Спорт» Володимир Корольков. - Батьки дітей, які займаються у ДЮФК «Гірник-Спорт» залишися задоволеними. Хотів би подякувати їм за те, що вони підтримували не тілоьки господарів турніру, а й усіх дітей, які виходили на поле. В такому віці їм потрібна підтримка в усьому. Вони ще маленькі, тож для них це дуже важливою. Ми провели своєрідний фестиваль, в якому не визначали переможця та призерів та володарів індивідувальних призів. Крім того, на турнір прийшли Дід Мороз та Снігуронька. Було дуже приємно, що вони повесилили діток наприкінці змагання. Таке свято вплине на усіх дітей, які прибули на турнір до Горішніх Плавнів та вирішили присвятити себе футболу.
2021