Новини

Результативна перевірка у грі із «Олександрією»

«Гірник-Спорт» - «Олександрія» - 2:2 (0:1). Голи: Новіков, 10 (0:1), Новачок, 46 (1:1), Кравчук, 58 (2:1), Устименко, 62 (2:2).

«Гірник-Спорт»: Новачок (Жмурко, 46), Шинкаренко, Кравчук, Никитюк (Цвіренко, 46), Сафіханов, Романов (Новачок, 46), Сьомка, Мильченко, Твердохліб, Паламар, Новачок (Новачок, 46).

Протягом другого тайму на заміни виходили Денис Черниш, Богдан Чуєв та група гравців, які перебувають на перегляді.

«Олександрія» (1-тайм): Білик, Бабогло, Стецьков, Ковалець (Копина), Калюжний, Третьяков, Мірошниченко, Демченко, Новіков, Дубра, Одарюк.

«Олександрія» (2-й тайм): Єрмаков, Новачок, Калюжний, Третьяков, Мірошниченко, Бухал, Демченко, Копина, Дубра, Устименко, Новачок.

Команди активно почали матч, але на 10-й хвилині більше пощастило гостям. Андрій Новіков грав на грані офсайду, але все ж таки вчасно вибіг на м’яч та випередив воротаря «гірників» і вдкрив рахунок – 0:1.

До перерви «Гірник-Спорт» на рівних грав із суперником, але рахунок матчу не змінився. У другому таймі Артем Сьомка активно зіграв у відборі із захисником «Олександрії» та на 48-й хвилині віддав передачу на партнера, який в один дотик спрямував м’яч у ворота суперника – 1:1.

«Гірник-Спорт» почав діяти більш впевнено і на 58-й хвилині реалізував стандарт. Після подачі з кутового у виконанні Руслана Паламара, Юрій Кравчук ударом головою відправив м’яч у ворота «Олександрії» - 2:1.

Рахунок у грі олександрійцям вдалося зрівняти на 62-й хвилині. Помилка при передачі з боку захисника «Гірника-Спорт» призвела до перехоплення м’яча і голу у ворота господарів, автором якого став Денис Устименко – 2:2.

Команди продовжили грати активно у атаці та проводили багато замін. Були моменти знову вийти вперед у «Гірника-Спорт», але у підсумку нічия – 2:2.

Наступний свій контрольний матч «Гірник-Спорт» також проведе у Горішніх Плавнях. У суботу, 17 липня, на стадіоні спорткомплексу «Юність» «гірники» прийматимуть друголіговий СК «Полтава».