Новини

ЖАБЧЕНКО: «Нічия із «Металургом» - закономірна»

Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко прокоментував події матчу 13-го туру, у якому команда з Горішніх Плавнів в своєму домашньому матчі поділила очки із запорізьким «Металургом», а наприкінці інтерв'ю згадав сусідів із СК «Полтава».

- Ігоре Валентиновичу, «Гірник-Спорт» був сьогодні близьким до другої перемоги у чемпіонаті. Як Ваші враження від цієї бойової нічиєї?

- Вийшла бойова гра. Тяжке поле, навіть не знаю як охарактеризувати його стан після гри. Нажаль, не втримали на останніх секундах гри цю перемогу. Перший тайм зіграли достатньо непогано. У другому таймі нам було трошки важче грати, тому що, суперник хотів досягнути якогось результату. Із поганого у другому таймі це те, що ми не чіплялися за м’ячі. Так, були непогані контратаки, але цього було недостатньо. Треба було перевести гру на чужу половину поля. Цього зробити ми цього зробити. Суперник нас змусив грати на своїй половині поля. Ми боролись до останнього, хотілося звісно перемоги, але досягти її не вдалося.

- Що сталося після перерв? Металург» прискорив темп гри?


- «Металург» загнав нас на нашу половину поля. Почав грати у швидкісний футбол. Нам було складніше на тій половині поля. Через дощ якість газону там була зовсім поганою. Винести м’яч було неможливо. Треба віддати належне нашому супернику: хороша команда. Нічийний рахунок у матчі із «Металургом» - закономірний.

- «Гірнику-Спорт» залишилося зіграти дві гри. Дата гри із «Черніговом» вже призначена – 24 листопада. Що буде головним у цих матчах?

- Ми готові зіграти ці два поєдинки і намагатимемось все ж таки відчути смак перемоги, аби покращити наше турнірне становище. Так, буде непросто: адже спочатку матч у четвер із «Черніговом», а потім поїдемо у на гру із «ЛНЗ» у неділю.

Побачимо, хто після домашньої гри відновиться і хто буде готовий до гри із «ЛНЗ» із усіх наших гравців, які є у заявці. Ще я хотів додати за СК «Полтаву». Те що вони пишуть, такі жалюгідні листи після гри із «Кременем», коли їм поставили пенальті. Чомусь, коли ми грали з ними: вони таку «пісню» не співали. Так що, це їм своєрідне вітаннячко. Нехай вони віддають кошти на ЗСУ.

Сьогодні у заявці не було Артема Сьомки, чи не розпочалися вже зараз кадрові зміни у «Гірнику-Спорт»? Чи залишив він команду?

- Він є гравцем команди. Він ще з’явиться.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022