Новини

Ярослава Проценка відзначили експерти Sport Arena та Footboom!

Після заключної гри року із «Інгульцем» (1:1) Ярослав Проценко вкотре потрапив до символічної збірної 18-го туру за версією порталу Sport Arena, а також отримав зірку від сайту Footboom. У поєдинку на Кіровоградщині, голкіпер відбив більше десятка ударів і зробив вагомий внесок у здобуття позитивного результату із лідером.

Ось як оцінили гру голкіпера «Гірника-Спорт» Ярослава Проценка експерти порталу Sport Arena.

«Звісно, ми враховуємо, що «Інгулець» достроково виконав усі свої завдання – вийшов до групи «Чемпіонська», та ще й із першого місця. Проте вдома лідер збирався наостанок видати феєрію, і, до певної міри, це вдалося – відразу 34 (!) удари по воротах гостей і 12 із них – у площину.

Проценко потягнув шикарні удари Мельничука, Кольцова, Малиша, Богунова, Запорожця, П’ятова. Пропустив лише з пенальті в самій кінцівці гри, проте «Гірник-Спорт» досягнув нічиєї на виїзді, до певної міри поквитавшись із суперниками за поразку в першому колі з пенальті в компенсований час».

Портал Footboom назвав Ярослава Проценка однією із трьох зірок 18-го туру Першої ліги. Воротар «гірників», який отримав одну зірку, опинився у компанії Максима Гірного із «Епіцентра» (три зірки) та Андрія Співакова із «Лівого Берега» (дві зірки).

Відзначимо, що гра у рамці воріт Ярослава Проценка привернула увагу не тільки експертів порталів, але й представників клубів УПЛ, які постійно цікавляться голкіпером «Гірника-Спорт».
2023