«Агробізнес» - «Гірник-Спорт» - 1:1. Гідно зіграли із кубковим бійцем

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:1 (1:1). Голи: Черненко Руслан, 22 з пенальті (1:0), Романов Серій, 32 з пенальті (1:1).
16 квітня 2021 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 22 тур. Волочиськ. Стадіон «Юність». 16:00. Без глядачів. 10 градусів.

Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків). Асистенти – Олексій Гірс (Одеса), Андрій ЛІкаренко (Чернігів). Четвертий арбітр – Марина Матковська (Хмельницький). Спостерігач арбітражу УАФ – Михайло Родіоненко (Київська область).

«Агробізнес»: 30. Мозіль Олег, 21. Бойчук Ігор, 13. Черненко Руслан, 19. Когут Микола, 10. Юхимович Дмитро (22. Косовський Сергій, 80) 18. Когут Іван, 29. Дідик Роман, 14. Думанюк Артур, 4. Шаповал Владислав (15. Слотюк Арсен, 46), 25. Груша Віталій-к (80. Семенюк Сергій, 46),16. Семенець Богдан (11. Немтінов Євгеній, 60).

Запасні: 1. Задерейко Антон, 31. Артим Андрій, 24. Ярмоленко Артем, 12. Ємаєв Євген.

Головний тренер – Чижевський Олександр.

«Гірник-Спорт»: 25. Жмурко Роман, 27. Велєв Вячеслав, 3. Чуєв Богдан, 4. Тимошенко Ілля, 11. Кравченко Владислав, 7. Сьомка Артем (17. Дмитрук Тарас, 72), 6. Чепелюк Олександр, 14. Краєв Владислав, 9. Романов Сергій (16. Дедух Руслан, 57), 24. Чередниченко Ілля-к, 30. Вентура Лопес Лукас (10. Литовченко Олексій, 76).

Запасні: 23. Фіяло Ігор, 18. Якубов Алішер, 21. Павліш Дмитрій, 5. Ігнатьєв Владислав, 28. Насібулін Владислав, 13. Осипенко Олег, 22. Твердохліб Єгор.

Головний тренер – Жабченко Ігор.

Попередження: Велєв, 21, Чередниченко, 88.

«Гірник-Спорт» у цьому матчі зустрівся із кубковою сенсацією. У розіграші національного трофею «Агробізнес» переграв «Шахтар» і у півфіналі зіграє із «Динамо». Саме після гри із «гірниками» футболісти команди із Волочиська проведуть гру із киянами. Тож, генеральна репетиція до цієї значимої для «Агробізнеса» дуелі відбулася саме із «Гірником-Спорт».
Господарі першими відкрили рахунок. На 22-й хвилині Велєв вів боротьбу із Семенцом, який впав на газон і арбітр зустрічі призначив пенальті. Цей удар реалізував Руслан Черненко, який забив 11-й гол у чемпіонаті і 25-й у Першій лізі. Але через десять хвилин «Гірнику-Спорт» вдалося відігратися. Лукас Вентура увірвався до штрафного майданчику «Агробізнеса», де із порушенням правил його зустріли Бойчук та Юхимович. Результативно удар з позначки реалізував Сергій Романов, для якого це був дебютний гол за «Гірник-Спорт» і десятий у Першій лізі.
І Романов, і Лукас, ще до перерви привернули до себе увагу, коли атакували ворота суперника до перерви. У другому таймі «гірники» надійно грали у обороні. Проте мав шанс забити переможний гол Ілля Чередниченко. У підсумку команди не виявили переможця. У історії зустрічей це четверта нічия у шести матчах. «Гірник-Спорт» набрав 29 очок і посідає дев’яте місце у таблиці.
У наступному матчі «Гірник-Спорт» вдома зіграє із херсонським «Кристалом». Ця гра відбудеться у суботу, 24 квітня.

ЦИФРИ МАТЧУ:
- Сергій Романов забив перший гол за «Гірник-Спорт» і десятий у Першій лізі.
- «Гірник-Спорт» пропускає голи у десятому матчі поспіль і це анти рекорд команди з Горішніх Плавнів.
- «Гірник-Спорт» здобув третю нічию у другій частині чемпіонату;
- «Гірники» не знають смаку перемогу вже шостий матч поспіль – три нічиї та три поразки.
- «Гірник-Спорт» пропустив 150-й гостьовий гол у Першій лізі.

Роман Жмурко – "Man of the match" у грі із «Агробізнесом»
У матчі 22-го туру футболісти «Гірника-Спорт» не тільки відібрали очки у лідера «Агробізнеса», а й привернули увагу експертів.

Так, одразу після матчу голкіпер «гірників» Роман Жмурко був визнаний кращим гравцем поєдинку.
Наш воротар діяв надійно і не припускався помилок, що додало впевненості усім гравцям команди і перш за все гравцям оборони.

Експерти Sport Arena надали таку стислу характеристику діям Романа Жмурка: «Кілька разів гостей виручив їхній воротар, що по такій грі мало величезне значення».