Новини

Сергій Дірявка – головний тренер ФК «Гірник-Спорт»

Після зимової відпустки «Гірник-Спорт» почав підготовку до другої частини сезону із новим головним тренером. Ним став 51-річний фахівець Сергій Дірявка.

Протягом ігрової кар’єри Сергій Дірявка виступав за «Дніпро» та маріупольський «Іллічівець». На початку 90-х провів дев’ять матчів у національній збірній України, у трьох з яких був капітаном. Протягом тренерської кар’єри працював у тренерському штабі таких клубів, як «Сталь» (Алчевськ), «Сталь» (Дніпродзержинськ), «Ворскла» (Полтава), «Іллічівець» (Маріуполь) та «Дніпро».

Свого часу Сергій Дірявка виявив себе фахівцем з роботи з молодими талантами. У період 2015-2016 рр. він працював головним тренером у ФК «Петриківка», яка виступала у обласній першості і з якої майже у повному складі гравці цієї команди знайшли себе у професіональному футболі. Далі свій тренерський шлях Сергій Георгійович продовжив у ФК «Дніпро», в якому також працював асистентом. Потім протягом трьох років Сергій Дірявка пройшов із СК «Дніпро-1» шлях від другої ліги до УПЛ.

Останні два роки Сергій Дірявка входив до тренерського штабу «ВПК-Агро» (вересень 2020 р. – червень 2021 р.) та «Перемоги» (липень 2021 р. – жовтень 2021 р.). Потім працював із молодими тренерами у Асоціації футболу Дніпропетровської області.

30 січня 2023-го року спортивний директор ФК «Гірник-Спорт» Олексій Шалаєв представив Сергія Дірявку у якості головного тренера команди «Гірник-Спорт», з яким клуб із Горішніх Плавнів має виконувати поставлені завдання керівництвом клубу.

ДОСЬЄ ФК "ГІРНИК-СПОРТ". Сергій Георгійович Дірявка. Народився 18 квітня 1971 року. Амплуа – захисник. У вищій лізі чемпіонату України провів 276 матчів, забив 4 м’ячі. Досягнення: срібний призер чемпіонату України-1992/1993, бронзовий призер чемпіонату України (1992, 1994/1995), фіналіст Кубку України (1994/1995). За національну збірну України зіграв 9 ігор, в трьох з яких був капітаном.
2023