Новини

«Гірник-Спорт» готується до матчу із «Скоруком»

«Гірник-Спорт» пропустив матчі перших двох турів чемпіонату України з футболу у Першій лізі і тепер готується провести дебютний поєдинок нового сезону. Команда із Горішніх Плавнів зіграє на виїзді з командою «Скорук» із Нікопольського району.

«Гірник-Спорт» в очікуванні свого старту у новому чемпіонаті України з футболу Першої ліги. Тренери, гравці та вболівальники команди з Горішніх Плавнів з нетерпінням чекають на першу офіційну гру «гірників» у новому сезоні.

Вже минуло два тури, але команда Ігоря Жабченка так і не провела заплановані матчі. Обидві гри - виїзна із СК «Полтава» та домашня із командою «Чернігів» перенесені через відсутність офіційного дозволу на проведення поєдинків від Полтавської обласної військової адміністрації.

Цього тижня гравці «Гірника-Спорт» продовжують тренування та готуються до матчу третього туру, який має відбутися у Запоріжжі проти команди “Скорук” із Нікопольського району. Футболісти “Гірника-Спорт” сподіваються, що найближчими вихідними все ж таки стартують у чемпіонаті.

Із командою «Скорук» “гірники” грали під час підготовки до чемпіонату. Гра, яка відбулася у Горішніх Плавнях завершилася унічию - 1:1. То було лише перше знайомство, вважають гравці “Гірника-Спорт”. Офіційна гра матиме свій сценарій.

Головний тренер команди Ігор Жабченко та його помічник – тренер Юрій Сак – вірять у молодь на намагаються створити боєздатний колектив. Перша його перевірка відбудеться вже найближчого уїк-енду у грі проти команди «Скорук».
2022