Зіграли із «Кременем-2» та перевірили молодь

Минулий уїк-енд «Гірник-Спорт» завершив контрольним матчем із «Кременем-2». Ця гра відбулася наступного дня після виїзду на Кіровоградщину на гру із «Інгульцем». Отже, у матчі із другою командою «Кременя» брали участь не усі гравці першої команди. Крім того, тренерський штаб «гірників» на чолі із Сергієм Дірявкою також перевірив у матчі із «Кременем-2» молодь, яка зараз перебуває у «Гірнику-Спорт-2».
«Гірник-Спорт» - «Кремінь-2» - 1:2. Голи: Шинкаренко Владислав, 14 з пенальті (1:0), Кур’яков Денис, 57 (1:1), Заїченко Іван, 65 з пенальті (1:2).
Ця гра запам’ятається перш за все дощовою погодою, під час якої тривала більша частина поєдинку, а також итим, що у цій грі усіх три голи були забиті із пенальті.

У першому таймі у ворота «Кременя» одинадцятиметровий був призначений після гри рукою гравця гостей. Пенальті у «Гірника-Спорт» на 14-й хвилині реалізував Владислав Шинкаренко. Через три хвилини у господарів поля був момент, але подвоїти рахунок не вдалося: голікіпер «Кременя-2» зреагував на удар з гострого кута.

На початку другого тайму після подачі кутового «Кремінь-2» зрівняв рахунок - 1:1. А трохи пізніше арбітр зустрічі побачив гру рукою з боку гравця «Гірника-Спорт» і призначив пенальті вже у ворота «гірників», який супернику вдалося реалізувати - 1:2. Цей рахунок зберігся до кінця поєдинку.

У планах тренерського штабу «Гірника-Спорт» ще один контрольний поєдинок, який планується провести у суботу, 1 квітня із аматорською командою з Харківщини.