«Гірник-Спорт» стартував у Кубку Віктора Пожечевського

У матчі першого туру команда із Горішніх Плавнів поступилася «Стандарту» із Нових Санжар із рахунком – 0:2. Гра стала дебютною для нового тренера «гірників» Сергія Дірявки.

"Гірник-Спорт" - "Стандарт" - 0:2. Голи: Алексанов Сергій, 39 (0:1), Мигаров Олександр, 79 (0:2).5 лютого 2023 року. Кременчук. "Кремінь-Арена".

"Гірник-Спорт" (стартовий склад): 92. Клімов, 15. Черниш, 18. Сидоренко, 3. Яковенко, 26. Базаров, 11. Шинкаренко Влад, 8. Головін, 14. Єненко, 10. Сьомка, 7. Гончар, 19. Громенко.
Запасні: 30. Абрамов, 25. Сорочан, 24. Вороп, 22. Чебуезе Чісом Принц, 5. Кербаль, 4. Чіквенека, 23. Кирпичов, 16. Холявко, 2. Башлаєв 17. Якубовський, 20. Чернецький.

Головний тренер - Сергій Дірявка.
На поєдинок проти «Стандарту» «гірники» вийшли із великою групою потенційних новачків у складі, а також із чималою кількістю гравців, які є місцевими вихованцями та минулого року виступали у другій команді «гірників».

У складі «Стандарту» виділялися екс-гравці «Гірника-Спорт» різних поколінь – Сергій Алексанов, який виступав у сезоні 2014-2015, а також Сулейман Сейтхалілов, який грав у складі «гірників» минулого року. Саме Алексанов відкрив рахунок у матчі на 39-й хвилині, після помилки голкіпера «Гірника-Спорт» Георгія Клімова, який відпасував м’яч прямісінько на екс-гравця команди з Горішніх Плавнів. В один дотик Алексанов відправив м’яч у сітку воріт – 0:1. До цього «Стандарт» мав невелику перевагу і не реалізував два моменти, один з яких завершував все той же Сергій Алексанов.

«Гірник-Спорт» демонстрував непогану гру, через контроль м’яча команда переходила на половину поля суперника та створював загрозу воротам «Стандарта»,але справа до удару не доходила. В одному із моментів атаку «гірників» завершував Артем Сьомка, але коли був момент пробити по воротах, у лідера атак «Гірника-Спорт» м’яч зіскочив із ноги. У другому таймі на заміну у «Гірника-Спорт» вийшли два темношкірих гравці, які перебувають на перегляді, а з 55-й хвилини Сергій Дірявка зробив одразу кілька замін, після чого на полі з’явилася ціла група місцевих вихованців футболі, серед яких із капітанською пов’язкою діяв юний Микола Вороп, для якого це був досить визначний момент. Гравці, що з’явилися на полі ледве не зрівняли рахунок, але дуже небезпечна атака і гостра передача вздовж воріт від Павла Якубовського залишилася незавершеною.

«Стандарт» на 74-й хвилині знову покарав «Гірник-Спорт» за необережність. Під час захисту «гірники» вибили м’яч на гравця команди Нових Санжар Олександра Мигарова, який відзначив своє повернення у великий футбол після важкої травми (розрив хрестоподібних зв'язок) забитим м`ячем у свій день народження. Особливо цій події радів президент ФК «Стандарт» Сергій Тютюнник, адже клуб протягом усього періоду підтримував Олександра Мигарова та допомагав футболісту у непростій реабілітації після такої важкої травми.

Гра зі «Стандартом» була першою перевіркою для «гірників», які зібралися на перший тренувальний збір тиждень тому під керівництвом нового головного тренера Сергія Дірявки.