Новини

Вітаємо із днем народження Євгенія Сливу!

Сьогодні, 15 квітня, вітання приймає старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгеній Слива, який вже більше двох років очолює дитячо-юнацький футбольний клуб «гірників». Дитячому тренеру та екс-гравцю «Гірника-Спорт» виповнився 41 рік!

Євгеній Слива є тренером юних футболістів ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії 2012 та 2013 років народження. Крім того, сьогоднішній іменинник має вражаючу статистику за головну команду «гірників». У ній він провів 178 ігор та забив 4 м’ячі. Це другий показник за усю історію нашого клубу.

Після завершення кар’єри гравця Євгеній зарекомендував себе вже як дитячий тренер, вихованці якого отримували належну підготовку та продовжували свій шлях у професіональному футболі.

Наразі до головної команди «Гірник-Спорт» входять двоє вихованців Євгенія Сливи – Олександр Подрезан та Микола Вороп, а ще четверо грають за кордоном: Віталій Лисенко, Георгій Урода та Олександр Ткаченко - у польських клубах, а Олександр Бондаренко - у Іспанії.

Євгеній Слива є також одним із лідерів команди ветеранів «Гірника-Спорт», яка цього року вдруге поспіль стала бронзовим призером чемпіонату Кременчука з футзалу у віковій категорії «40+».

Шановний Євгенію Станіславовичу!


Щиро вітаємо Вас із днем народження!


Від душі бажаємо бравого самопочуття і впевнених сил, міцного здоров’я і незгасного ентузіазму, безперечних перемог і великих досягнень, талановитих учнів та щирої поваги.


Нехай здійсняться усі мрії і щастя не покидає вашу долю.

2024