«Гірник-Спорт» завершив сезон перемогою!

Команда із Горішніх Плавнів в заключному матчі сезону виграла у ФСК «Маріуполь» та здобула другу перемогу у групі «Вибування» VBET UA Перша. Таким чином, у всіх чотирьох домашніх матчах «гірники» залишилися непереможеними, здобувши на своєму полі у весняній частині чемпіонату дві перемоги та дві нічиї.

«Гірник-Спорт» - ФСК «Маріуполь» - 1:0. Гол: Романов Сергій, 45 (1:0)

У першому таймі команді обмінялися гольовими моментами. Спочатку небезпеку біля воріт маріупольців створив Артем Сьомка, але його гостру передачу перервав голкіпер, потім на удар Сергія Романова зі штрафного зреагував голкіпер маріупольців Ілля Караващенко. Надалі вже ФСК «Маріуполь» мав два моменти. В одному з них Георгій Клімов відбив удар Богдана Гори, а у другому – м’яч після удару Дмитра Пентелейчука влучив у поперечину.

Перед самою перервою «Гірник-Спорт» заробив пенальті: проти Радіона Посєвкіна правила порушив Євгеній Скиба. Одинадцятиметровий реалізував Сергій Романов – 1:0.

Цей забитий м’яч виявився єдиним у матчі, хоча маріупольці мали шанс зрівняти рахунок, але Ярослав Доброхотов влучив у стійку воріт. Пізніше Артем Сьомка міг подвоїти рахунок зі штрафного, але м’яч після його удару потрапив у поперечину. Наприкінці зустрічі ще один удар у поперечину у свою колекцію записав ФСК «Маріуполь» після удару головою у виконанні Петра Харжевського.
«Гірник-Спорт» завершив виступи цього сезону на мажорній ноті, хоча команда з Горішніх Плавнів так і залишилася на восьмому місці групи «Вибування» VBET UA Перша. Відставання від маріупольців, які будуть проводити перехідні матчі за збереження місця у першій лізі, склало лише одне очко.

Відзначимо також, що у цьому поєдинку відбувся дебют вихованців місцевого футболу Миколи Воропа, який вийшов у основному складі та Павла Яковенка, який вийшов у другому таймі на заміну. Обидва молоді гравці є вихованцями виконувача обов’язків старшого тренера ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгенія Сливи.