«Гірник-Спорт» вдома засмутив лідера – київську «Оболонь»

«Гірник-Спорт» здобув першу перемогу у чемпіонаті України Першої ліги та дав привід радіти своїм вболівальникам після невдалого матчу минулого туру.
У домашньому матчі 5-го туру команда Ігоря Жабченка засмутила лідера групи «Б» - київську «Оболонь».

У напруженому поєдинку «гірники» виграли із рахунком – 2:0.

У першому таймі Роман Бодня скинув м’яч на Владислава Горбаченка, який заробив пенальті. Одинадцятиметровий на 26-й хвилині реалізував Артем Сьомка. Він сильно пробив у лівий від голкіпера кут воріт: Артем Кичак, який у цьому матчі захищав ворота «Оболоні», вгадав напрямок удару, але зупинити м’яч не зміг – 1:0.

У другому таймі рахунок подвоїв Владислав Шинкаренко, який забив свій дебютний гол за «Гірник-Спорт». Автор забитого м’яча вийшов на заміну на 68-й хвилині, а через чотири хвилини вдало зіграв на добиванні після кутового, подачу з якого виконав Роман Бодня. На цей пас відгукнувся Даниїл Хондак, який у падінні пробивав ударом головою. Кичак відбив цей м’яч, але Владислав Шинкаренко зумів подвоїти рахунок – 2:0.

«Гірник-Спорт» набрав 4 очки і залишив останній рядок у турнірній таблиці, перемістившись на шосте місце. У наступному турі, 30 вересня «Гірник-Спорт» на виїзді зіграє із запорізьким «Металургом».