«Кривбас» – «Гірник-Спорт» – 0:0

У матчі 18-го туру, який відбувся у Кривому Розі, «Гірник-Спорт» зустрівся із лідером чемпіонату – «Кривбасом». Обидві команди голів не забивали, але після цього матчу продовжили свої безпрограшні серії.

До Кривого Рогу «Гірник-Спорт» із суттєвою кадровою втратою – через перебір карток цю гру пропускав капітан команди – захисник Юрій Кравчук. На гру із «Кривбасом» у якості капітана команди «Гірник-Спорт» вивів Вадим Яворський. Відзначимо, що у протоколі серед запасних гравців з’явився новачок «гірників» - 18-річний півзахисник Владислав Громенко.

У Кривому Розі «Гірник-Спорт» мав намір продовжити свою переможну гостьову серію у чемпіонаті, яка перед грою складала чотири матчі.

«Кривбас» у першому таймі більше атакував, але пройти організовану оборону «Гірника-Спорт» господарям не вдавалося. Впевнено діяв у рамці воріт Андрій Кліщук, який кілька разів ліквідував небезпечні загрози. У «Гірника-Спорт» було не так багато моментів у атаці. Одного разу удар Яворського заблокував захисник, а у іншій ситуації після дальнього пострілу Мильченка м’яч пройшов значно вище воріт. Ще був момент у Сьомки, коли він обіграв кільках суперників у штрафному майданчику господарів, але на шляху удару опинився гравець "Кривбасу".

На початку другого тайму Кліщуку знову довелося вступити у гру та зробити сейв після удару Щедрого на 48-й хвилині. Потім пішла більш відкрита гра з боку обох суперників.

Із виходом на заміну Клебера «Гірник-Спорт» став активніше грати у атаці і частіше атакувати ворота «Кривбаса». Втім, на 62-й хвилині все той же Клебер порушив правила, заробив попередження. Після цього штрафного дуже небезпечно пробив по воротах Іліч. Був свій момент і у Клебера, який виконав дуже небезпечний прицільний удар, але м’яч пройшов поруч із стійкою. Далі ворота господарів ударом головою атакував Єгор Твердохліб, але Сарнавський був на місці.

На 80-й хвилині «Кривбас» пішов у стрімку та небезпечну для гостей контратаку, яку у чудовому підкаті ліквідував Никитюк. За п’ять хвилин до основного часу Яворський міг нарешті засмутити «Кривбас» після помилки захисника, але з гострого кута не влучив у ворота.

Гра завершился унічию – 0:0, після якої обидві команди продовжили свою безпрограшні серії. «Гірник-Спорт» без поразок завершив дев’ятий матч поспіль. Крім того, для «гірників» це перша виїзна нічия цього сезону.

«Гірник-Спорт» набрав 26 очок і зберігає за собою 6-е місце у таблиці.

Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у п’ятницю, 19 листопада. На стадіоні спорткомплексу «Юність» команда з Горішніх Плавнів прийматиме тернопільську «Ниву». Початок гри – о 13:15.

«Кривбас»: 23. Сарнавський, 2. Рябов (6. Приходько, 46), 3. Заїменко (к), 4. Гордієнко, 9. Хобленко, 11. Татарков, 16. Іліч (30. Гонсалвез, 70), 22. Мостовий (18. Горват, 75), 39. Васін (13. Зотько, 88), 45. Щедрий, 50. Семенов.

Запасні: 41. Льопка, 5. Пятов, 6. Приходько, 8. Яровой, 17. Маліновський, 20. Фатєєв, 24. Гігіашвілі, 30. Гонсалвез, 73. Балан.

Головний тренер – Олександр Бабич.

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 19. Сафіханов (21. Коста Жуніор Клебер), 4. Никитюк, 3. Чуєв, 15. Черниш, 7. Сьомка, 10. Паламар, 8. Мильченко, 77. Яворський (к), 22. Твердохліб (9. Романов, 83), 11. Понєдєльнік.

Запасні: 26. Клімов, 16. Ямполь, 12. Громенко, 17. Кожевніков, 6. Кулаковський, 18. Сілва Лемос Бруно.