Новини

Юні "гірники" взяли участь у благодійному забігу від Ferrexpo

Вихованці тренера ДЮФК «Гірника-Спорт» вікової категорії 2011 року народження під керівництвом тренера Віталія Явтушенка взяли участь у благодійному забігу «Біжимо заради незламних», який відбувся у неділю, 7 травня, у рамках марафону здоров’я компанії Ferrexpo, яка володіє Полтавським, Єристівським та Біланівським гірничо-збагачувальними комбінатами. Учасникам забігу та всім, хто прийшов за них вболівати, подякував голова правління ПрАТ “Полтавський ГЗК” Віктор Лотоус.
Юні футболісти «Гірника-Спорт» опинилися серед 500 учасників і вийшли на дистанцію 3 кілометри. Також забіги проводилися на дистанціях 1 км та 5 км. Завдяки донатам , усім, хто взяв участь у заході було зібрано майже 100 тисяч гривень. У компанії Ferrexpo пообіцяли подвоїти цю суму.

Під час забігу також було оголошено про розширення компанією Ferrexpo програми підтримки українських ветеранів та ветеранок. Загальна сума програми - 39 мільйонів гривень. ЇЇ мета - підтримати 700 співробітників і співробітниць Ferrexpo, які зараз несуть службу у Збройних силах України.
У рамках програми після демобілізації такі співробітники та їхні сімʼї отримають фізичну й психологічну реабілітацію, підтримку соціальної адаптації, професійну перепідготовку, санаторно-курортне лікування, протезування тощо, щоб якомога швидше повернутися до життя в нових реаліях та в робоче середовище.
У компанії також наголосили, що продовжують надавати гуманітарну підтримку Україні та її збройним силам, спрямувавши на ці потреби з початку повномасштабного вторгнення майже 1 мільярд гривень.

2023