Новини

«Гірник-Спорт» розпочав підготовку до чемпіонату

Команда із Горішніх Плавнів завершила відпустку і притупила до роботи під час першого зимового збору команди.


Перше тренування носило більше емоційний характер, адже усі гравці та тренери «Гірника-Спорт» були раді бачити один одного та вже з нетерпінням чекають на перші контрольні поєдинки. Але перед цим гравцям треба увійти до тренувального збору та з кожним днем наближувати себе до найкращої форми. Підготовку «гірники» почали із бігу на стадіоні спорткомплексу «Юність», а потім ті гравці, які вважали за потрібним себе навантажити позаймалися ще у тренажерному залі спорткомплексу.

Перший збір триватиме з 25 січня по 7 лютого. Усього їх буде три. «Часу в нас ще багато до чемпіонату і ми будемо готуватися, головне, щоб не підвела погода», - сказав тренер «Гірника-Спорт» Юрій Сак.

Під час перерви «Гірник-Спорт» запланував провести чотири контрольні поєдинки. Перший з них із СК «Полтава» планується зіграти 30 або 31 січня. Цікаво, якщо буде узгоджена дата 30 січня, то матч пройде у Кременчуці на «Кремінь-Арені». Якщо гра відбудеться 31 січня, цілком ймовірно, що «Гірник-Спорт» відправиться на зустріч до Полтави.

У команді відомі перші кадрові зміни: не виступатимуть за «Гірник-Спорт» голкіпер Андрій Кліщук, захисник Емін Сафіханов, півзахисники Ярослав Ямполь та Олександр Коженвніков. Нажаль, не зможе допомогти команді травмований Родіон Посевкін. На першому тренуванні вже були присутніми потенційні новачки "Гірника-Спорт".

«До нас приїхали футболісти гідного рівня. З ними ми ще не підписали контракти, але вони можуть стати для нас підсиленням», - вважає тренер «Гірника-Спорт» Юрій Сак.

До 27-го січня «Гірник-Спорт» працюватиме у режими одноразових тренувань, а потім команда перейде на графік - два тренування на день.

2022