Новини

Гірник-Спорт виграв у Олімпії

Гравці та тренери Гірника-Спорт пішли на вихідні після тренувань за зборі у приємному настрої. Забезпечити його вдалося у домашній контрольній грі із Олімпією із Савинців, в якій команда Сергія Дірявки перемогла із рахунком - 1:0.
Гірник-Спорт - Олімпія - 1:0. Гол: Пасечнюк Владислав, 57.
Єдиний гол у матчі був забитий на 57-й хвилині. Захисник Гірника-Спорт Єгор Базаров підключився до атаки та віддав передачу на Владислава Песачнюка, який одним дотиком прийняв м’яч, а потім ударом з лівою влучив у ворота суперника - 1:0.
На 81-й хвилині гірники мали чудову нагоду подвоїти свою перевагу: після подачі з кутового Ярослав Кравченко пробивав по воротам ударом головою, але завдяки сейву від голкіпера Олімпії рахунок не змінився.
Наприкінці матчу Олімпія вразила ворота господарів, але м’яч забитий Романом Кунєвим на 86-й хвилині був відмінений через офсайд.
Після цього поєдинку на команду із Горішніх Плавнів очікують два вихідні дні, а потім Гірник-Спорт продовжить підготовку до другої частини чемпіонату.