Новини

«Гірник-Спорт» розпочав контрольні поєдинки перемогою над «Дружбою»

«Гірник-Спорт» провів перший поєдинок літнього міжсезоння, в якому здобув вольову перемогу над «Дружбою» із Очеретуватого із рахунком – 2:1.

«Гірник-Спорт» - «Дружба» (Очеретувате) – 2:1. Голи: ІНП, 34 автогол (0:1), ІНП, 72 (1:1), ІНП, 75 з пенальті (2:1).

У першому таймі команда із Горішніх Плавнів на 34-й хвилині пропустила гол, який у власні ворота забив один із гравців, що перебуває на перегляді. Він намагався перервати передачу із кутового, але відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

На 60-й хвилині «Дружба» мала шанс подвоїти рахунок, але ворота «гірників» врятував Стас Медведєв.

Через дві хвилини один із потенційних новачків «Гірника-Спорт» влучив у стійку воріт «Дружби». А вже через хвилину «гірники» відкрили лік своїм забитим м'ячам цього міжсезоння – 1:1. Автор голу, знаходячись у межах штрафного майданчика, ударом низом влучив у нижній кут воріт.

Через п’ять хвилин «Гірник-Спорт» забив другий м’яч у ворота «Дружби». Один із новачків, який перебуває на перегляді, реалізував пенальті – 2:1.

Свій наступний контрольний матч «Гірник-Спорт» проведе також вдома у середу, 28 червня, із кропивницькою «Зіркою». Початок матчу – об 11:00.