Новини

Вадим Яворський: «Ми із Паламарем довго мовчали, але зараз наша зв`язка дає результат»

Сімка стала щасливою цифрою для автора переможного голу у матчі із «Волинню». Саме на 77-й хвилині 77-й номер «Гірника-Спорт» зумів зрівняти рахунок. Після гри Вадим Яворський прокоментував хід поєдинку із «Волинню».

- Ми готувалися та розбирали гру суперника, - каже форвард «гірників». - Знали, що буде важкий матч. Вважаю, що перший тайм ми провалили, якось почали невпевнено. Навіть не знаю, що сталося. У першому таймі навіть не було небезпечних моментів з нашої сторони і пропустили гол. У другому таймі ситуація змушувала нас йти вперед, відігруватися. Ще були моменти вирвати перемогу, але чогось не вистачило. Дякуємо богу, що вирвали нічию. Будемо готовитися надалі.

- Згадай приємний момент для тебе і для всієї команди, коли був забитий гол у ворота «Волині»...

- Віддав Паламару, після чого Руслан знайшов мене прихованою передачею, я переклав м`яч до ноги і влучив у ворота — 1:1. Були у мене ще моменти, але не забив.

- У одному моменті здавалося, м`ячу вже нікуди подітися і він мав опинитися у воротах, але до тебе м“яч не дійшов.

- Захисник трохи раніше мене був на м`ячі. І він був першим на м`ячі.

- Знову у матчі із «Волинню» спрацювала «одеська зв`язка». Саме так вже охристили експерти ваші із Русланом Паламаром гольові взаємодії після гри із «Оболонню». У вас дійсно працює таке взаєморозуміння?

- Ми вже не в першому клубі разом граємо. Довго мовчали і зараз ця зв`язка дає свій результат. Дай бог, надалі наша зв`язка буде ще кращою.

- Який настрій був у команди в роздягальні після гри із «Волинню»? Чи додає впевненості беспрограшна серія?

- Є розчарування від того, що не взяли вдома три очки. Але у той же час вирвали нічию вдома. Тепер треба готуватися до матчу із «ВПК-Агро». Будемо розбирати суперника, а там тільки одному богові відомо, як складеться матч.

Дмитро БУЛИГА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2021