"Гірник-Спорт" та "Гірник-Спорт-2" провели контрольний матч

Подібний матч - знакова подія у клубній інфраструктурі "Гірника-Спорт". До цього подібних поєдинків головної команди "гірників" із молодіжними командами не проводилося.

Цим матчем головна команда «гірників» заповнила ігрову паузу, а молода друга команда «Гірника-Спорт» вперше зіграла із «Гірником-Спорт» та отримала безцінний досвід у грі з таким суперником.

Під час поєдинку, під час якого тривала дощова погода, «Гірник-Спорт-2» перевірив багато молоді. Приміром, у другому таймі на лівому фланзі захисту у «Гірника-Спорт-2» діяв Микита Макаренко, якому 24 травня виповнилося 15 років і нещодавно він грав у першості ДЮФЛУ за команду «Гірника-Спорт» (U-15). Керував молоддю "Гірника-Спорт-2", досвідчений воротар Василь Ночовний (свого часу він грав за головну команду "Гірника-Спорт" і провів у ній вісім сезонів), якому довелося багато попрацювати у "рамці".

«Гірник-Спорт» перевіряв не тільки гравців, що мають контракти, але переглядав двох потенційних новачків. У першому таймі у ворота другої команди влетіло шість м’ячів, у другому – п’ять. Загальний рахунок матчу – 11:0 на користь «Гірника-Спорт». Але у цьому поєдинку цей результат не мав значення. Головний підсумок поєдинку - талановита молодь "Гірника-Спорт" відчула той рівень, до якого треба прагнути на тренуваннях.

Обидві наші команди проведуть офіційні матчі у суботу, 5 червня. «Гірник-Спорт» у Києві зіграє із «Оболонню». Початок матчу о 17:30. «Гірник-Спорт-2» вдома прийматиме кременчуцький «Ягуар». Початок цієї гри – о 17:00.