Новини

ВИЗНАННЯ. Хондак та Горбаченко – у збірній 5-го туру!

Двоє гравців «Гірника-Спорт» захисник Даниїл Хондак та нападник Владислав Горбаченко потрапили до символічної збірної 5-го туру Першої ліги, яку визначають експерти порталу Sportarena.com.

Дії гравців «Гірника-Спорт» не залишилися без уваги експертів порталу Sportarena.com. Після матчу 5-го туру тут опинилися гравці, які привернули увагу своєю грою та узяли безпосередньо участь у забитих м’ячах у ворота «Оболоні».


ДАНИЇЛ ХОНДАК – ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАХИСНИК «ГІРНИКА-СПОРТ»

Оцінка гри Даниїла Хондака експертами Sportarena.com:

«Отримавши сім голів без відповіді в Кременчуку, «Гірник-Спорт» вимушений був у наступному ж турі приймати лідера Групи «Б» – «Оболонь». І треба ж, яка зміна в якості гри команди Жабченка! Кияни не змогли досягти успіху в Горішніх Плавнях, зв’язка Хондак-Цвіренко вдало зіграла проти Єрмоленка та Батальського, а Данило ще й регулярно ходив на стандарти. Після одного з підключень відбувся другий гол, коли Хондак пробивав, а Влад Шинкаренко встиг на добивання».


ВЛАДИСЛАВ ГОРБАЧЕНКО – НАПАДНИК «ГІРНИК-СПОРТ»

Оцінка гри Владислава Горбаченка експертами Sportarena.com:

«За останні півтора роки Жабченко підготував і тут же втратив низку яскравих атакувальних гравців – усі вони пішли на підвищення й грають за команди вищих дивізіонів і за кордоном. У той же час Гірник-Спорт не мав змоги дозаявити «готових» майстрів. Віддаємо належне тренерам, які потихеньку виводять на кращу форму Горбаченка. В матчі проти Оболоні, яка влітку його не підписала, Влад виграв чимало боротьби, сам пробивав по воротах і заробив пенальті під перший гол лідерам».


2022