10 лютого 2021 року. Полтавська обл. Село Копили. Навчально-тренувальна база ФК «Полтава». 13:00. -5 градусів.
Тренерський штаб «гірників» продовжує перевіряти гравців, які знаходяться зараз на другому зборі у команди з Горішніх Плавнів. Чергова перевірка футболістів «Гірника-Спорт» чекала у матчі із «Металістом 1925», гравцем якого зараз є екс-капітан «гірників» Юрій Батюшин. Він вийшов у стартовому складі харків’ян.
Гра проходила на штучному полі стадіону навчально-тренувальної бази ФК «Полтава», який через погоду був слизьким і створював гравцям додаткові труднощі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3165-3665-4636-b133-336565623265/P1740472.jpg)
До перерви більш зіграний колектив харків’ян зумів створити більше загроз воротам Романа Жмурка. Одного разу «Металісту 1925» вдалося реалізувати свій момент зі стандарту. Після навісу зі штрафного захист «Гірника-Спорт» не угледів за Михайлом Шершнєм.
У «Гірника-Спорт» було не так багато гольових моментів до перерви, але майже стовідсоткова можливість все ж таки була, коли захисник Ілля Тимошенко, який перебуває на перегляді, ударом голови атакував ворота суперника, але завдяки реакції голкіпера харків’ян, який у відчайдушному стрибку відбив цей удар, рахунок не змінився. Одразу ж Ілля мав ще один шанс відзначитися, але не зумів влучити у м'яч після подачі з кутового.
У другому таймі у «Гірника-Спорт» був повністю змінений склад команди, а ось у «Металіста 1925» інша частина гравців з’явилася на полі на 61-й хвилині. Другу половину гри «Гірник-Спорт» почав активно у атаці та змусив харків’ян порушувати правила. Так на початку другого тайму попередження собі у актив записали Сергій Ченбай та Олег Голодюк. До цього у стані «гірників» вже також було одне попередження.
![](https://static.tildacdn.com/tild3935-6132-4163-a364-386530616436/P1740779.jpg)
Щодо забитих м’ячів, то після перерви ми їх не побачили, хоча у «Гірника-Спорт» було дві можливості вразити ворота суперника. На 70-й хвилині ніхто із «гірників» не замкнув небезпечний простріл, а на 83-й хвилині Назарій Богомаз, який також знаходиться на перегляді у «гірників», зробив чудовий прохід і пробивав майже із нульового кута, але м’яч не потрапив у ворота.
Гра завершилася на користь «Металіста 1925» - 1:0. «Гірник-Спорт» продовжить роботу на зборі, протягом якого зіграє ще три контрольних зустрічі. Найближча також пройде у Копилах.
У неділю, 14 лютого, «Гірник-Спорт» зіграє із краматорським «Авангардом». Початок матчу о 13:00.
Фото пресслужби ФК "Гірник-Спорт".