Бойовий матч із «Кременем»

У контрольному матчі, який завершив черговий тренувальний збір «Гірника-Спорт», команда із Горішніх Плавнів зустрілася із «Кременем».

У першому таймі команди створили не так багато гольових моментів. Було багато боротьби, а у більшості гравців, які вийшли у складі «гірників», було бажання вразити тренерський штаб «Гірника-Спорт», адже переважно до перерви у господарів діяли гравці, які приїхали на перегляд.

Після перерви у складі «Гірника-Спорт» вийшло вже чимало знайомих облич, у тому числі й перші новачки «гірників», а також гравці, які брали участь у попередніх контрольних іграх. «Гірник-Спорт» демонстрував непоганий контроль м’яча, створював небезпечні моменти, один з яких на 76-й хвилині, повинен був реалізовувати. Через дві хвилини після вбивчого моменту господарів, «Кремінь» забив гол.

Надалі «Гірник-Спорт» не припиняв спроб відігратися, втім рахунок залишився незмінним – 0:1. І саме «Кремінь» вийшов переможцем у цьому дербі у рамках контрольного матчу. Приблизно через місяць (базова дата - 19 серпня) у 4-му турі ці ж команди зустрінуться вже в офіційній грі, яка також пройде у Горішніх Плавнях.