Архів новин

Герт та Козиренко потрапили у збірну 9-го туру


Андрій Герт включений у збірну 9-го туру на позицію лівого захисника. Ось як пояснюють свій вибір експерти:

«Матч проти непереможного суперника – серйозне випробування, а тим більше, якщо в випадку перемоги його можна обігнати в турнірній таблиці. З огляду на це новачок «гірників» Герт провів досить потужний матч. Передовсім, займався захисною роботою – і тричі зривав м’яча з ніг суперників, не даючи їм замкнути гострі передачі. Старанно підтримував атакувальні дії своєї команди, стояв біля витоків однієї з результативних комбінацій. Міг забивати зі штрафного – але виконав його гірше своїх можливостей. Потихеньку вибивається в лідери «Гірника-Спорт».


Юрія Козиренка не тільки включили у збірну туру на позиції нападника, а й визнали героєм тура. Дії Юрій Козиренка фахівці оцінили наступним чином: 

«Форвард зі школою Динамо, орендований у Ворскли, до цього тричі виходив на заміну. І от – довгоочікуваний вихід з перших хвилин, і відразу – на лідера. Граючи в відтяжці, Козиренко оформив хет-трик, завдавши Металісту 1925 першої в чемпіонаті поразки. На 23-й хвилині на ближній стійці замкнув передачу Чередниченка, потім після скидки Герасимця сміливо пішов вперед і досить красивим ударом подвоїв рахунок, а крапку поставив, замкнувши передачу «джокера» Твердохліба. Великий прорив для гравця, який наступного місяця відсвяткує 21-річчя».

СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 9-ГО ТУРУ ВІД SPORTARENA.COM


ВОРОТАР: Ярослав ГЕРАСИМЕНКО («Кристал»).

ЗАХИСНИКИ: правий – Руслан ПІСНИЙ («Альянс»), центральні – Богдан КУШНІРЕНКО (МФК «Миколаїв»), Роман ГОНЧАРЕНКО («Верес»), лівий – Андрій ГЕРТ («ГІРНИК-СПОРТ»).

ПІВЗАХИСНИКИ: правий – Богдан ОРИНЧАК («Волинь»), центральний – Сергій ЦОЙ («Кристал»), атакувальний – Станіслав СОРОКІН («Кремінь»), лівий – Дмитро СКАКУН («Нива» Т).

НАПАДНИКИ: Юрій КОЗИРЕНКО («ГІРНИК-СПОРТ»), Михайло ШЕСТАКОВ («Верес»).

ТРЕНЕР: Ігор ЖАБЧЕНКО («ГІРНИК-СПОРТ»).

До збірної 9-го туру потрапили представники «Кристалу», «Вересу» та «ГІРНИКА-СПОРТ» - по два гравці, «Альянсу», МФК «Миколаїва», «Кременя», «Ниви» Т та «Волині».

Фото metalist1925.com
2020