Новини

«Гірник-Спорт» у драматичній боротьбі поступився «Буковині»

«Гірник-Спорт» у драматичній боротьбі поступився чернівецький «Буковині». Команда Сергія Дірявки до останнього вела боротьбу у цьому матчі, аби заробити очки, але кінцівка зустрічі склалася на користь суперників.
Усі голи матчу були забиті у другому таймі. Рахунок відкрили «гірники» після влучного удару Радіона Посєвкіна, для якого це був дебютний гол у 14-му матчі сезону. Потім господарям поля вдалося двічі засмутити гравців «Гірника-Спорт». Питання можуть виникнути по другому голу, коли ворота горішньоплавнян вразив Михайло Сергійчук, який перебував на межі офсайду.
Після пропущених м’ячів команді Сергія Дірявки вдалося відновити рівновагу після голу Дениса Черниша на останній хвилині основного часу. Нічия цілком влаштовувала гостей та залишала шанси поборотися за виживання у VBET UA Перша, але «Буковині» вдалося вже на компенсованих хвилинах засмутити «гірників». Гол Ілля Скрипника не дав шансів «гірників» увезти хоча би очко із Чернівців.
Різниця «Гірника-Спорт» та ФСК «Маріуполь» у чотири очки зберіглася і не дає шансів команді із Горішніх Планів залишити останній рябок таблиці VBET UA Перша, навіть у разі перемоги над маріупольцями у останньому матчі чемпіонату.
{$te}
2023