«Гірник-Спорт» розділив очки із «Діназом»

«Гірник-Спорт» пропустив швидкий гол, але у підсумку розділив очки у домашньому матчі із «Діназом». Втретє поспіль команда Сергія Дірявки не програє вдома, але наприкінці чемпіонату «гірникам» вкрай необхідно було брати у цьому матчі максимум очок.
«Гірник-Спорт» - «Діназ» - 1:1. Голи: Салабай Антон, 2 (0:1), Сьомка Артем, 47 (1:1).

На 45+1 хв. Данило Кіріченко не реалізував пенальті (голкіпер). 13 травня 2023 року. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». + 22 градуси.

Арбітриня – Софія Причина (Львівська область). Асистенти – Олександр Марчик (Житомир), Володимир Бамбурак (Чернівці).

«Гірник-Спорт»: Клімов, Сорока, Даценко, Черниш, Лебедєв, В.Шинкаренко, Підручний, Сьомка, Романов, Громенко, Горбаченко. Запасні: Веклич, Кравченко, Сидоренко, Посєвкін, Яковенко, Шептіцький, Подрезан, Базаров, Вороп.
Головний тренер: Сергій Дірявка.

«Діназ»: Коржук (Дмитроченко, 46), Школьний, Літвінов, Калинчук, Корешков, Соловйов (Білоус, 46), Оринчак (Бистрицький, 77), Мораренко, Кіріченко, Старенький (Кос, 62), Салабай (Пастернак, 90+5). Запасні: Півень, Пестрецов, Ворона, Клименко.

Головний тренер: Олександр Головко.

Попередження: Сорока, 41, Романов, 62, Подрезан, 75, Клімов, 90+2, Даценко, 90+2 – Літвінов, 73.
Гостям вдався швидкий гол, коли після передачі Станіслава Мораренко ударом з близької відстані відзначився Антон Салабай – 0:1. Надалі «Гірник-Спорт» багато атакував, намагався створювати моменти, але саме гості, які більшу частину першого тайму перебували на своїй половині поля, мали шанси подвоїти рахунок. Господарів поля міг засмутити Богдан Оринчак, але з гострого кута пробив вище воріт.
Вже на першій компенсованій хвилині Данило Кіріченко перечепився за ноги Семена Даценка та впав на газон. Арбітриня зустрічі Софія Причина вказала на одинадцятиметрову позначку. Виконувати пенальті вирішив сам постраждалий, але переграти Георгія Клімова не вдалося.
.Голкіпер «Гірника-Спорт» вибив м’яч із правого від себе кута воріт. Цей момент додав енергії господарям поля, які після перерви заряджені позитивом від гри свого воротаря, забили гол.
Денис Підручний навісив м’яч, Владислав Горбаченко головою спрямував його далі, а Артем Сьомка ударом з лівої ноги зрівняв рахунок – 1:1.

Надалі пішла цікава гра, адже на повну атакували обидві команди. Найбільш гострий момент у «Діназа» не реалізував Станіслав Мораренко, коли він виходив на воротаря, але пробив повз воріт. У «Гірника-Спорт» Владислав Горбаченко наприкінці матчу міг принести своїй команді перемогу, але після його удару головою м’яч пройшов вище воріт.
Нічия ніяк не влаштувала «Гірник-Спорт», адже сусід по таблиці ФСК «Маріуполь» у гостях розгромив СК «Полтава» (4:0). Тепер маріупольці випереджають «гірників» на 4 очки. У наступному 7-му турі «Гірник-Спорт» на виїзді зіграє із чернівецькою «Буковиною».