"Гірник-Спорт" гідно завершив футбольний рік

Команда із Горішніх Плавнів відібрала очки у лідера "Інгульця" зігравши унічию - 1:1.

У першому таймі "Гірник-Спорт" неприємно здивував лідера, коли відкрив рахунок на 21-й хвилині. Андрій Романенко після навісу обробив м'яч і виконав простріл, який замкнув Артем Нижник.

Численні спроби "Інгульця" відігратися не приносили успіху господарям поля. У другому таймі Данило Дмитрієв подвоїв рахунок, але арбітрвідмінив цей гол, зафіксувавши офсайд.

Наприкінці зустрічі під час боротьби у штрафному майданчику "Гірника-Спорт" гравців за м'яч арбітр зустрічі вирішив зупинити гру і... призначив пенальті, який реалізував Віталій Кольцов.

Надалі, гравцям "Гірника-Спорт" вдалося стримати подальший тиск суперника і зберегти нічийний рахунок.

Команда Валерія Куценка відібрала очки у лідера та гідно завершила футбольний рік.