«Семенівка» - «Гірник-Спорт-2» - 1:3. 11-й тур. Події матчу

П  О  Д  І  Ї    М А Т Ч У

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. Вітаємо усіх із перемогою Гірника-Спорт-2!!!

90 хв. - ГОЛ!!! 1:3!!! Роман Прутян оформив дубль і збільшив рахунок!.

60 хв. - Артем Бессонов отримав попередження.

48 хв. - Небезпечний момент біля воріт Гірник-Спорт-2.

ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

ПЕРЕРВА

45 хв. - Гірник-Спорт-2 мав шанс забити гол у роздягальню, але м'яч влучив у стінку воріт.

44 хв. - Семенівка створила небезпечний момент біля воріт Гірника-Спорт-2.

41 хв. - Дмитро Твердохліб отримав попередження.

40 хв. - Гірник-Спорт-2 мав шанс збільшити рахунок, але м'яч потрапив у поперечину.

36 хв. - ГОЛ!!! 1:2!!! Гірник-Спорт-2 виходить вперед! Автор голу Роман Прутян.

29 хв. - Небезпечний момент біля воріт "Гірник-Спорт".

18 хв. - ГОЛ!!! 1:1. "Гірник-Спорт-2" зрівнює рахунок! Гол забив Павло Якубовський.

11 хв. - Небезпечний момент біля воріт "Семенівки".

7 хв. - Гол. Семенівка відкриває рахунок - 1:0 на користь господарів.

ГРА ПОЧАЛАСЯ

16:30. "ГІРНИК-СПОРТ-2" ГРАТИМЕ ІЗ "СЕМЕНІВКОЮ" У НАСТУПНОМУ СКЛАДІ:

Скорик Олександр, Яковенко Павло, Урода Георгій, Новіков Андрій, Шептицький Максим, Бессонов Артем, Подрезан Олександр, Млинець Артем, Якубовський Павло, Твердохліб Дмитро, Прутян Роман.

16:25. На сьогоднішній день кращим бомбардиром "Гірника-Спорт-2" є Роман Прутян, який у матчі із "Альтаїром" забив свій 6-й м'яч. Напередодні гри із "Семенівкою" Роман Прутян поділився своїми враженнями із клубною пресслужбою "гірників".

16:20. Напередодні матчу із "Семенівкою" у тренерському штабі "Гірника-Спорт-2" відбулося поповнення. До команді прийшов досвідчений та відомий 59-річний фахівець Сергій Свистун.

16:10. У минулому, 10-му турі, «Гірник-Спорт-2» поступився у домашньому матчі «Альтаїру» із Бутенок із рахунком – 1:3. «Семенівка» у гостях з таким же рахунком переграла «Темп» із Градизька. «Гірник-Спорт-2» посідає п’яте місце (15 очок), «Семенівка» йде шостою – 9 очок.

ОГЛЯД МАТЧУ 10-ГО ТУРУ "ГІРНИК-СПОРТ-2" - "АЛЬТАЇР" - 1:3. 3 липня 2021 року.

16:05. Сьогодні у групі "Б" будуть зіграні наступні матчі:

«Семенівка» (Семенівка) - ФК «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні)

«Альтаір» (Бутенки) - «Дружба» (Очеретувате)

«Стандарт» (Нові Санжари) - «Темп» (Градизьк)

СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - ФК «Кремінь-2» (Кременчук)

«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор

16:00. Вітаємо усіх вболівальників футболу. Сьогодні у селищі міського типу Семенівка відбудеться матч за участі «Гірника-Спорт-2», який у рамках 11-го туру чемпіонату Полтавської області з футолу зустрінеться із командою «Семенівка». Про події матчу ми будемо повідомляти завдяки у нашій публікації.