Новини

ПІДСУМКИ. 12-й тур. Без голів, але з єдиноборствами та перехватами!

У матчі «Гірника-Спорт» та «Оболоні» не було забитих голів (хоча м`яч побував у сітці воріт після удару головою Владислава Горбаченком, но цей гол не зарахували через офсайд), втім гравці «Гірника-Спорт» виконали певний об`єм дій. Найактивніших відзначили у статистіці, яку подав Wyscout для чергового туру VBET UA Перша.

- Восьмий матч «Гірник-Спорт» не здобуває перемог, втім вдруге цього чемпіонату Максим Коваленко відіграв на «нуль».

- 44,7 % у грі із «Оболонню» володів м'ячем «Гірник-Спорт», це п`ятий показник у Першій лізі.

«Гірники» нанесли 4 удари (середня відстань - 13,47 метри, XG на удар - 0,14) по воротах «Оболоні» і це найменший показник у 12-му турі. У «Оболоні» було 11 ударів (середня відстань - 17,8 метрів, XG на удар 0,14)

«Гірник-Спорт» найбільше у турі втрачав м'яч - (137) при цьому - 15% (21) біля своїх воріт, 45% (61) у центрі поля і 40% (55) - біля воріт суперника.

Команда серед лідерів - другий показник - у відборах та підборах, за порушеннями суперника та у єдиноборствах в атаці. Третій показник у «гірників» за перехопленнями. Найкращими «червоно-чорні» були у верхових єдиноборствах.

В індивідуальних номінаціях варто відзначити:

- Максим Цівренко (22) та Олександр Ніколишин (17) - серед кращих у турі за відборами та підборами — друга та восьма позиції відповідно.

- Олександр Ніколишин — лідер туру за перехопленнями (10).

- Юрій Сеницький має третій показник за єдиноборствами 40/21 (53%), у атаці - 15/8 (53%) - п`ята позиція і п`ять разів він змушував порушувати правила суперників та б.

- Владислав Горбаченко має другий показник за глубокими передачами (2), виконав чотири дотики у штрафній суперників та двічі потрапляв у офсайд.

- Олексій Малакі виконав п`ять навісів (п`ятий показник) та вкинув 17 аутів.

- Владислав Громенко у десятці кращих (8-е місце) за єдиноборствами у атаці - 15/5 (33%)

- Олексій Малакі та Роман Бодня - у десятці найкращих за єдиноборствами у обороні. Малакі - 12/6 (50%), Бодня — 10/5 (50%), також на його рахунку п`ять фолів.
2022