Все про матч «Гірник-Спорт» - «Діназ»

Дебютний гол Подрезана, стабільність зв'язки Гора - Посєвкін, а також вилучення «вишгородського Зідана», який головою атакував у груди арбітра Василя Файду. Все про матч «Гірника-Спорт» із «Діназом».

«Гірник-Спорт» - «Діназ» - 2:0. Голи: Посєвкін Радіон, 7 (1:0), Подрезан Олександр, 85 (2:0).

Чемпіонат України. Перша ліга. Група Б. 15 тур. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». 4 листопада 2023 року. + 17 градусів. Арбітр – Василь Файда (Львів).

Попередження: Посєвкін Радіон, 90+3 - Матюшенко Іван, 27, Єременко Дмитро, 31, Де Соуза Насіменто Гільерме, 41, Ярмак Євгеній, 55, Шевченко Вячеслав, 60.

Вилучення: Шевченко Вячеслав, 60.

«Гірник-Спорт»: Веклич, Чібуезе, Шептіцький, Черниш, Мороз (к), Посєвкін (Кальчук, 65), Молько (Дмитрієв, 65), Тузенко (Орнат, 57), Черткоєв, Гора (Подрезан, 84), Жуков (Нижник, 84). Запасні: Козлов, Петров, Янчук, Височин, Юрченко.

Головний тренер – Валерій Куценко.

«Діназ»: Дмитроченко, Де Соуза Насіменто, Літвінов, Ярмак, Калинчук, Матюшенко, Соловйов, Старенький (к), Єременко, Новіков (Кіріченко, 46), Кобзар (Шевченко, 46).

Запасні: Борисенко, Ворона, Школьний, Хоцяновський, Венгер, Баранов, Малакі, Гемега.

Головний тренер – Олександр Головко.
П’яту перемогу у чемпіонаті здобули футболісти «Гірника-Спорт» у домашньому матчі п’ятнадцятого туру групи Б Першої ліги. Суперником команди із Горішніх Плавнів були гості із Київщини - гравці «Діназа», який представляє місто Вишгород і на момент поєдинку був сусідом Гірника-Спорт по таблиці.
У дебюті матчу на п’ятій хвилині виникла вимушена перерва через повітряну тривогу. Але ще до цього «Гірник-Спорт» ударом із дальної відстані встиг створити момент у виконанні Богдана Гори. Повітряна тривога тривала дві з половиною години. Коли команди повернулися на поле «Гірнику-Спорт» вдався швидкий гол. Він став результатом вказівок своїм гравцям від тренерського штабу «гірників» під час перебування в укритті.
Результативну атаку розпочав голкіпер «гірників» Данило Веклич. М’яч від нього отримав Богдан Гора, який з правого флангу віддав передачу на Радіона Посєвкіна і той влучно пробив в дальній кут воріт – 1:0. Для Радіона це вже третій забитий м’яч у чемпіонаті.
Вже за п’ять хвилин гості могли зрівняти рахунок, але свій момент не реалізував Богдан Кобзар: він не влучив у дальній кут воріт.

До перерви у «Гірника-Спорт» була можливість подвоїти рахунок, але Данило Тузенко не влучив у ворота, коли опинився віч-на-віч із голкіпером Діназа Вадимом Дмитроченком.

У другому таймі «Діназ» залишився у меншості. Вячеслав Шевченко, який вийшов на заміну після перерви за двадцять хвилин не впорався із емоціями та отримав дві жовті за суперечки із арбітром. Вирішальним став епізод, коли Вячеслав Шевченко емоційно апелював до арбітра і заробив друге попередження, яке перетворилося на червону картку. Після вилучення досвідчений гравець пішов в атаку на арбітра і вдарив його головою у груди. Через емоції футболіст «Діназа» залишив свою команду у меншості.

Чисельну перевагу господарі реалізували наприкінці тайму. Гольову атаку розпочав Олександр Подрезан. Потім Данило Дмитрієв виконав простріл. Артем Нижник перед порожніми воротами примудрився наступити на м’яч, який влучив у стійку воріт. Статися футбольному курйозу не дав Олександр Подрезан, який був першим біля м’яча і відправив його у сітку воріт - 2:0. Для вихованця дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» це перший забитий м’яч у професіональному футболі.

Вперше цього сезону «Гірник-Спорт» виграв із розривом більше одного м’яча. Це також перша перемога команди з Горішніх Плавнів над «Діназом» у проведенних чотирьох матчах цих суперників. Крім того, два тури поспіль команда із Горішніх Плавнів не програє вдома.
Перемога над «Діназом» дозволила «Гірнику-Спорт» зберегти за собою сьомий рядок таблиці групи Б, набрати шістнадцять очок і мати перевагу над переслідувачами у своїй частині таблиці. 12 листопада у наступному матчі «Гірник-Спорт» зіграє на виїзді із СК «Полтава».