Новини

ЖАБЧЕНКО: «Це був найкращий наш матч за усі сім турів»

Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко прокоментував хід подій та ключові моменти поєдинку його команди з одним із лідерів – черкаським «ЛНЗ» (0:1), в якому «гірники» продемонстрували гідну гру, але низка подій наприкінці матчі призвела до прикрої поразки.

  • «Гірник-Спорт» провів важкий матч, хоча він нагад другий тайм гри із запорізьким «Металургом», в якому ваша команда моментами перегравала суперника та володіла ініціативою, як наслідок гравці «Гірника-Спорт» були активними на полі і дуже непогано діяли більшу частину матчу. Чому все ж таки не вдалося досягти позитивного результату?

  • Почну з того, що зранку була найкраща звістка про те, що палає Кримський міст. Оце була найкраща звістка дня. Якщо, казати про гру, то і перший, і другий тайм, до втручання арбітра ми грали у свій футбол. Сьогодні, я не маю жодних претензій до хлопців. Ці моменти, які ми створили необхідно реалізовувати. «ЛНЗ» – досвідчена вікова команда, гравці, якої пограли в УПЛ. Вони сьогодні використали свій шанс та вдало реалізували його.

Можу сказати, що сьогодні напевно ми провели один з найкращих матчів за всі сім турів. Найголовніше, що ми маємо світло у кінці тунелю. Будемо працювати та набирати очки.

  • Червона картка, яку отримав Сулейман Сейтхалілов… Він вів боротьбу із голкіпером «ЛНЗ» Кіріллом Самойленком. Здалося, що цей епізод навряд чи тягнув на червону картку…

  • Максимум за цей момент повинна була б бути жовта картка. Коментувати цей момент вважаю непотрібно. Будемо працювати та дивитись за своєю командою.

  • Як Вам вдалося за тиждень так мотивувати хлопців на гру із лідером, що вони видали такий класний матч, якщо не вважати підсумковий результат?  • Всі повинні розуміти, що команді тільки два місяці. Колектив тільки формується. На тренувальних зборах ми зіграли тільки два матчі. Награємо-награємо, якщо всі ці хлопці залишаться до зими та на наступний рік, тоді ми покажемо непоганий результат. Трішки укомплектуємось і все буде добре.

  • Згідно календаря, наступний домашній матч із СК «Полтава» - це перша гра другого кола, але ще ж не зіграний поєдинок першого кола. Чи будете його проводити найближчим часом?

  • 12 жовтня ми повинні були б зіграти ще один перенесений домашній матч із «Черніговом» на стадіоні спорткомплексу «Юність». Написали відповідний лист на ПФЛ, але конкретної відповіді ми так і не отримали. З приводу перенесення матчу з «Полтавою» ніяких зрушень не має. Ситуація є досить незрозумілою. Ми не знаємо, що взагалі буде.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».

2022