Архів новин

Юрій Батюшин у збірній 3-го туру


Юрій Батюшин, який був капітаном у матчі із «Кременем», потрапив у збірну 3-го туру першої ліги на позиції центральний півзахисник. Ось як пояснили свій вибір експерти порталу Sport Arena.

«Центр поля – це був стратегічний плацдарм у дербі команд із сусідніх міст Полтавщини, і досвідчені футболісти Гірника-Спорт зуміли нав’язати боротьбу кременчужанам. Відзначаємо зусилля Батюшина, який виконав великий обсяг роботи в середині поля, традиційно вів гру своєї команди як у грі на просторі, так і на коротко. Саме його класика – розкішний удар зі штрафного – поклав початок цій перемозі».

ЗБІРНА 3-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ SPORT ARENA

ВОРОТАР: Денис СИДОРЕНКО («Металіст 1925»)

ЗАХИСНИКИ: правий – Олександр БРИНЬКО («Полісся»), центральний – Костянтин ПІКУЛЬ («Альянс»), Віктор ЛИХОВИДЬКО («Чорноморець»), лівий – Руслан ПІСНИЙ («Альянс»).

ПІВЗАХИСНИКИ: центральний – ЮРІЙ БАТЮШИН («ГІРНИК-СПОРТ»), правий – Геннадій ПАСИЧ («Верес»), атакувальний півзахисник – Артур АВАГІМЯН («Чорноморець»), лівий – Антон КІЧА («ВПК-Агро»).

НАПАДНИК: Олександр БАТАЛЬСЬКИЙ («Оболонь»), Владислав ГОРБАЧЕНКО («ВПК-Агро»).

ГРАВЕЦЬ ТУРУ – ВЛАДИСЛАВ ГОРБАЧЕНКО («ВПК-Агро»)

До збірної туру потрапили представники «ВПК-Агро», «Альянсу» та «Чорноморця» - по два гравці, «Гірника-Спорт», «Металіста 1925», «Оболоні», «Полісся» та «Вереса» - по одному. 
2020