Новини

Корольков та Прутян отримали індивідуальні призи

У обласній першості чемпіонату Полтавщини з футболу стали відомі усі володарі трофеїв та індивідуальних нагород. Вони були вручені під час останнього поєдинку сезону – Суперкубка Полтавської області. Серед володарів нагород і є представники чемпіона Першої ліги Полтавської області – команди «Гірник-Спорт-2».

Перед поєдинком Суперкубка Полтавщини Володимир Корольков отримав Кубок найкращого тренера Першої ліги чемпіонату Полтавської області.


«Дуже дякую усім, з ким ми здолали цей шлях! Особливо дякую Євгенію Сливі (граючий тренер «Гірника-Спорт-2» та тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» - прим. авт.). Попереду ще багато роботи! Ще раз усім, дякую, це наша спільна нагорода!», - зазначив Володимир Корольков у своїх аккаунтах у соцмережах.


Також перед матчем Суперкубка Полтавщини був нагороджений нападник «Гірника-Спорт-2» Роман Прутян. Протягом сезону він забив у ворота суперників 18 м’ячів і став найкращим бомбардиром чемпіонату Полтавщини у Першій лізі.

Володимир Корольков та Роман Прутян опинилися у досить солідній компанії. Володарями інших призів чемпіонату Полтавської області у вищій лізі стали:

Найкращий воротар – Віталій Постранський («КЛФ», Полтава)
Найкращий захисник – Олександр Чижов («КЛФ», Полтава)
Найкращий півзахисник – Віталій Субочев («КЛФ», Полтава)
Найкращий бомбардир – Роман Кунєв («Стандарт», Нові Санжари) – 26 м’ячів в 27-ми матчах.
Найкращий тренер – Олександр Мелащенко («КЛФ», Полтава).
Останній матч сезону у Полтавській області визначив володаря Суперкубка. Ним стала команда «КЛФ» (м. Полтава), яка після нічиєї 1:1 у основний час, у серії пенальті із рахунком (5:4) здолала команду «Стандарт» (смт Нові Санжари). Для «КЛФ» це третій трофей за сезон. Саме ця команда стала чемпіоном Полтавщини, володарем Кубка Полтавської області і потім до цих трофеїв додала ще Суперкубок Полтавської області.
2021