Весну почали з перемоги! «Гірник-Спорт» виграв у МСК «Дніпро»

«Гірник-Спорт» - МСК «Дніпро» - 3:2 (1:2). Голи: Романов Сергій, 21 (1:0), Новачок, 23 (1:1), Авер'янов Максим, 27 з пенальті (1:2), Павлиш Дмитро, 70 (2:2), Богомаз Назарій, 82 з пенальті (3:2).

"Гірник-Спорт" (1-й тайм): Фіяло, ГНП, Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Краєв, ГНП, Чередниченко (к), Сьомка, Романов, Литовченко.

"Гірник-Спорт" (2-й тайм): Жмурко, Тимошенко (Черниш, 60), Павлиш, Дмитрук, Литвяк, Чепелюк (к), ГНП, Сьомка (Твердохліб Д., 76), Твердохліб Є., Богомаз, Якубов.

«Гірник-Спорт» почав весну із вольової перемоги, яку здобув у Горішніх Плавнях над знайомим суперником – МСК «Дніпро» із Черкас. 19 лютого «гірники» переграли цю черкаську команду у виїзному поєдинку у Білозір’ї. Цього разу «Гірник-Спорт» також впевнено почав поєдинок багато атакував і відкрив рахунок після удару Сергія Романов – 1:0.

Потім «Дніпро» зумів не тільки швидко відігратися, але й вийшов вперед. Цей хід подій був досить неочікуваним, оскільки у гостей було не так багато атак та гольових моментів. Тим не менш, на 23-й хвилині екс-гравець «Гірника-Спорт» Юрій Малей зі стандарту зробив навіс на партнера, якій ударом головою зрівняв рахунок – 1:1.

Вже через чотири хвилини Ілля Чередниченко, який проводив перший тайм із капітанською пов’язкою, намагався боротися із суперником за м’яч, але той впав і арбітр зустрічі призначив одинадцятиметровий, який реалізував Максим Авер’янов – 1:2.

Після перерви склад «Гірника-Спорт» традиційно було змінено. Команда Ігоря Жабченка продовжила швидку атакуючу гру, яка принесла результат. Спочатку після подачі зі штрафного у виконанні Артема Сьомки, лівий захисник «Гірника-Спорт» Дмитро Павлиш виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику гостей і ударом голови зрівняв рахунок – 2:2.

У заключній частині матчу одна з багаточисельних атак «Гірника-Спорт» мала бути гольовою, здавалося м`яч вже опинився у воротах черкащан, але гості порушили правила проти гравця, який мав оформити гол. Був призначений одинадцятиметровий удар, який вдало реалізував Назарій Богомаз – 3:2.

«Гірник-Спорт» не тільки почав весну з перемоги, але й вперше виграв контрольний домашній матч під час перерви у сезоні 2020/2021.

У п’ятницю, 5 березня, «Гірник-Спорт» у Кременчуці зустрінеться із «Кременем». Початок матчу на стадіоні «Кремінь-Арена» – о 13:00.