Новини ДЮФК

Один із трофеїв «Ferrum Cup» залишився у Горішніх Плавнях

Цього літа у Горішніх Плавнях успішно були проведені два турніри з футболу серед дитячо-юнацьких команд «Ferrum Cup». Спочатку змагалися юнаки у віковій категорії гравців 2010 року народження. Потім медалі виборювали команди із гравців 2006 року народження.


Саме у віковій категорії 2006 року народження«Гірник-Спорт» під керівництвом тренера Сергія Пятина завоював бронзові нагороди, використавши свій шанс в останньому турі.


Шістка команд протягом п’яти днів проводила матчі, після яких стали відомі остаточні результати. Більшу частину турніру перге місце посідала команда “Кремінь”. У останній день їй потрібно було не програти одноліткам із “Гірника-Спорт-2006”. В свою чергу господарям турніру відступати було нікуди, лише в разі перемоги вони мали шанс на бронзу. Таке положення у підопічних Сергія Пятина виникло через втрату очок у попередніх турах.

У передостанньому турі юні “гірники” не досить вдало провели матч із харків’янами із команди “Майстер м’яча”, де було шість вилучень , чотири з яких на рахунку юних «гірників» та підсумкова перемога суперника із рахунком - 3:1. До цього була мінімальна поразка із полтавською ДЮСШ імені Горпинка (0:1), де гірники мали шанс на позитивний результат, але не реалізували пенальті.


Тож у матчі із лідером команді “Гірник-Спорт-2006” відступати було нікуди. У підсумку юні гірники перемогли Кремінь із рахунком - 3:0. Цей результат дозволив нашим землякам стати володарями бронзових нагород.

Поразка “Кременя” вплинула на результат цієї команди, яка не змогла зберегти лідерство. Після заключної гри турніру остаточно визначилися переможці та призери. На церемонії нагородження були названі кращі команди та гравці у номінаціях. До них увійшло одразу три голкіпери. Микита Торський із ДЮСШ імені Горпинка визнаний кращим гравцем турніру. Олександр Іванов з Кременя - кращим воротарем. Нарешті голкіпера Гірника-Спорт Станіслава Козлова визнано - “Королем сєйвів”. Кубок Надії отримала команда з Харкова “Майстер м’яча”, яка була четвертою. Її гравець Данило Толкачов став кращим бомбардиром.


Завдяки перемозі у останньому турі бронзові нагороди вибороли гравці Гірника-Спорт. А ось гравці “Кременя”, які через поразку втратили лідерство у підсумку все ж таки повезли до сусіднього міста Кременчука - Кубок за друге місце і срібні нагороди турніру. Щодо головного трофею, то він відправився до Полтави. Цей Кубок туди повезла команда ДЮСШ імені Горпинка. Протягом турніру полтавська вона не зазнала жодної поразки, двічі зіграла унічию та виграла три поєдинки. 


Цей турнір завершив футбольний марафон, який протягом двох тижнів тривав на турнірі “Ferrum Cup”. До цього змагання кращих виявляли команди серед гравців 2010 року народження. Ту представники «Гірника-Спорт», які були представлені двома командами посіли - п’яте та сьоме місця. Але баталії турніру, де брали участь гравці 2006 року народження запам’ятається перш за все своїми емоціями. Турнір “Ferrum Cup” серед команд вікової категорії 2006 року народження запам’ятається своїми емоціями та результатами. 


У серпні на стадіоні спеціалізованої загальноосвітньої школи номер п’ять планується ще одне змагання — серед команд вікової категорії 2009 року народження.

2020