«Гірник-Спорт-2» здобув впевнену перемогу у Новій Галещині

У Новій Галещині відбувся останній матч «Гірника-Спорт-2» у другому колі групи «Б» чемпіонату Полтавської області з футболу. Команда із Горішніх Плавнів завершила цю частину обласної першості перемогою із розгромним рахунком – 5:1 над командою СК «Геологія-2» (Нова Галещина).

Результативним виявися матч для Романа Прутяна та Артема Бессонова, які оформили по дублю, а також для Данило Чернецького. Ще одним героєм матчу став голкіпер Олександр Скорик, який врятував команду, коли наприкінці першого тайму відбив удар з пенальті.

СК «Геологія-2» - «Гірник-Спорт-2» - 1:5 (0:3). Голи: Прутян, 15 (0:1), Прутян, 26 з пенальті (0:2), Бессонов, 27 (0:3), Бессонов, 62 (0:4), Чернецький, 80 (0:5), Жильченко, 86 (1:5).

24 серпня. Чемпіонат Полтавської області. 18 тур. Смт Нова Галещина. 15:00

Матч пройшов сьогодні в непростих умовах не тільки через спеку, але й через стан газону. Поле було дуже жорстким через відсутність трав’яного покрову, який вигорів під сонцем. Як би там не було, а команди були в однакових умовах.

Краще пристосувалися до таких умов саме гравці «Гірника-Спорт-2», які вже у першому таймі забили у ворота суперника три м’ячі. Втім, до цього СК «Геологія-2» вже у першій атаці могла відкрити рахунок, але Олександр Подрезан зумів вибити м’яч з лінії воріт. На 15-й хвилині господарі поля провели ще одну небезпечну контратаку, яка завершилася дуже неточним ударом вище воріт. «Гірник-Спорт-2» провів атаку у відповідь і відкрив рахунок. Роман Прутян отримав м’яч від партнера, і після технічного прийому чудовим ударом відправив м’яч у сітку у воріт – 0:1. Потім Роман мав ще один момент, але ударом головою не влучив у ворота.

На 26-й хвилинікапітана «Гірника-Спорт-2» Андрій Новікова збили у штрафному майданчику суперника і призначений пенальті реалізував Роман Прутян – 0:2.
Через дві хвилини вже Артем Бессонов виконав дальній постріл і до такого удару голкіпер суперників виявився не готовим.

СК «Геологія-2» мала шанс скоротити рахунок наприкінці першого тайму з пенальті, але Андрій Шинбаков не зумів переграти Олександра Скорика, який узяв м’яч до рук. На перерву команди пішли за рахунку – 3:0 на користь «Гірника-Спорт-2».

У другому таймі на 62-й хвилині «Гірник-Спорт-2» провів ще одну небезпечну атаку, яку завершив Артем Бессонов. Він виконав удар і після невеличкого рикошету, м’яч опинився у воротах – 0:4.

На 80-й хвилині Данило Чернецький, який вийшов на заміну у другому таймі, вчасно пішов на перехоплення м’яча, випередив та обіграв голкіпера суперників, після чого відправив м’яч у сітку воріт – 0:5.

СК «Геології-2» все ж таки вдалося забити хоча б один гол. На 89-й хвилині Олександр Жильченко скористався довгою передачею свого голкіпера Дмитра Заплоцинського – 1:5.
«Гірник-Спорт-2» завершив друге коло у групі «Б» впевненою перемогою. Вже завтра, 25 серпня «Гірник-Спорт-2» зіграє матч чемпіонату Кременчуцького району у селі Рокитне із командою «Мегаспорт». Це буде матч другого кола. У першій грі друга команда «гірників» у Горішніх Плавнях перемогла цього суперника із рахунком – 11:0. Початок гри у Рокитному – о 18:00.