Антирекорд «Гірника-Спорт» у Кременчуці

Гірник-Спорт» сьогодні у Кременчуці провів матч, який хочеться по скоріше забути. Але нічого не поробиш, так футбольне життя і сьогодні на «Кремінь-Арені» ім. Олега Бабаєва стався антирекорд для команди з Горішніх Плавнів. 0:7 – це найбільша поразка у історії команди, але потрібно зробити висновки і рухатися далі. Футбольна доля піднесла молодим гравцям та тренерам непросте випробування, яке потрібно пережити і рухатися далі.

Без забитих м’ячів команди грали до 35-й хвилини, а потім до перерви «гірники» пропустили три голи. Нажаль, після перерви команда Ігоря Жабченка не оговталася, не спрацювали заміни, і «Гірник-Спорт» пропустив ще чотири м’ячі. У підсумку болюча поразка від сусідів, після якої нічого не залишається, як виправляти помилки у наступних матчах. У 5-му турі «Гірник-Спорт» гратиме вдома із київської «Оболонню».

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 7:0. Голи: Фальковський Данило, 35 (1:0), Давронбек Азізов, 41 (2:0), Глоба Андрій, 45+1 (3:0), Глоба Андрій, 50 (4:0), Галоян Сімон, 57 (5:0), Галата Денис, 74 з пенальті, Товкач Артем, 84 (7:0).