Новини

«Гірник-Спорт» розділив очки із «Прикарпаттям»

«Гірник-Спорт» офіційно розпочав другу частину сезону-2022/2023 матчем першого туру VBET UA ПЕРША «ВИБУВАННЯ». У Горішніх Плавнях «гірники» зіграли унічию (1:1) із івано-франківським «Прикарпаттям».

«Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» - 1:1.

Голи: Базаров Єгор, 47 (1:0), Матушевський Олег, 78 (1:1).

Попередження: Громенко Владислав, 55 – Попчук Гліб, 83, Тітаєвський Микита, 90+2.

Гості активно почали матч і у дебюті володіли ініціативою, але «гірникам», у складі яких було три дебютанти у професіональному футболі (Єгор Базаров, Ярослав Кравченко та Богдан Чалий) вдалося звикнути до суперника, вирівняти гру та почати створювати моменти біля воріт «Прикарпаття».

Двічі ударами здалеку атакував ворота гостей капітан Гірника-Спорт» Денис Підручний, після кутового Єгор Базаров пробив трохи вище воріт. Але жодна атака не було гольовою до перерви.

А ось на початку другого тайму «Гірнику-Спорт» вдалося відкрити рахунок після голу Єгора Базарова, якому асистували Владислав Громенко та Артем Сьомка – 1:0.

Після цього характер гри змінився і господарі поля більше приділяли уваги обороні. «Прикарпаття» йшло великими силами, створювало моменти, один з яких гостям вдалося реалізувати. Псля подачи з кутового Максима Соловйова ударом головою ворота «гірників» вразив Олег Матушевський – 1:1.

Наприкінці матчу щастя було на боці господарів, адже вбивчий момент був у «Прикарпаття», але Максим Стадник пробив вище воріт. У підсумку нічия – 1:1.

Зароблене очко – це перший здобуток нового головного тренера «Гірника-Спорт» Сергвя Дірявки та створеного ним молодого колективу "гірників".

У 2-му турі VBET UA ПЕРША «ВИБУВАННЯ» «Гірник-Спорт» зіграє на виїзді із командою «Діназ» (Вишгород). Базова дата туру – 15 квітня.