Новини

«Гірник-Спорт-2» та «Дружба» не виявили переможця

Голи у цьому матчі були забиті у першому таймі. На 8-й хвилині Роман Прутян замкнув передачу партнера і відкрив рахунок у матчі. Потім у «Гірника-Спорт-2» було кілька моментів, після яких були шанси збільшити перевагу, але підвела реалізація. 

На 32-й хвилині після атаки правим флангом м’яч після рикошету від ноги захисника «Гірника-Спорт-2» Георгія Уроди опинився у воротах господарів – 1:1.


У другому таймі до успіху були ближчі гості. Але чудові сейви голкіпера «Гірника-Спорт-2» Василя Ночовного не дозволили опинитися м’ячу у воротах. Ще у кількох епізодах фортуна цього дня була на боці «Гірника-Спорт-2». 

В одному випадку гравець «Дружби» не влучив як слід по м’ячу, коли знаходився у кількох метрах перед воротами, в іншому – м’яч після удару зі штрафного потрапив в поперечину. Матч так і завершився із рахунком – 1:1.

Відзначимо, що посередині кожного із таймів через спеку арбітр зустрічі надавав гравцям команд невеличку перерву аби ті мали можливість освіжитися водою. Ще однією цікавинкою матча став захисний шолом, у якому грав голкіпер "Дружби" Олександр Гриненко, який таким чином бажав захистити свою голову від ударів та травм. 

Наступну гру «Гірник-Спорт-2» проведе у суботу, 26 червня. У Кременчуці друга команда «гірників» зіграє із «Кременем-2». 

Результати інших матчів 7-го туру у групі «Б»:

«Стандарт» (Нові Санжари) - «Альтаір» (Бутенки) - 8:0         
 «Темп» (Градизьк) - «Кремінь-2» (Кременчук) - 0:2            
«Ягуар» (Кременчук) - СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - 1:0  

2021