Сергій Коннов є одним із досвідчених тренерів ДЮФК «Гірник-Спорт», який свого часу грав у складі «гірників», а раніше займався у юнацькій секції «гірників» під керівництвом Олександра Бідника.
Зараз Сергій Коннов працює із вихованцями ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії U-16, у якій зібрані гравці 2007 року народження. Саме з цією групою Сергій Коннов виборов чимало трофеїв на всеукраїнських турнірах, а зараз його вихованці завершують виступ на міському турнірі Himars Cup серед дорослих команд.
Вітаємо Сергія Коннова із днем народження та бажаємо імениннику міцного здоров’я, наполегливості та сталевого характеру, загартованості і впевненості, поваги і життєвого щастя. Будьте завжди повні сил та ентузіазму, гарного настрою і оптимізму. Бажаємо Вам перемог і великої удачі!