ЗМІ

Два Кубки з Нікополя

2017 рік
Жорсткий турнірний графік та повна самостійність протягом тижня. Саме в такі умови на турнірі «Обрій-2017» на Дніпропетровщині потрапили вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт». 


Усі випробування у хлопців вже позаду і здолали вони їх разом з тренерами Сергієм Лисяком та Сергієм Конновим досить вдало. Підтвердженням тому два привезених трофеї турніру, які зараз вже красуються у колекції клубу «Гірник-Спорт». Перший – за перемогу серед команд 2003 року народження. Другий – за бронзовий успіх молодшої команди 2007-2008 року народження. 

У турнірі серед команд 2003 року народження «Гірник-Спорт» (U-15) відіграв без поразок та пропустив лише один м`яч. Натомість ворота суперників наші хлопці вразили 29 разів! Старша команда почала виступ з перемоги з перемоги над запорізьким «Космосом-1» (5:1), потім був успіх у грі з господарями турніру – нікопольським «Обрієм» (6:0). З однаковим рахунком (7:0) юні «гірники» здолали «Аметіст» з Олександрії та «Космос-2» з Запоріжжя.

Останню гру на турнірі «Гірник-Спорт» (U-15) проводив з «Монолітом» з Києва. Обидва клуби підійшли до очної зустрічі без втрат, тож гра мала статус вирішальної за перше місце. Але і тут футболісти з Горішніх Плавнів були кращими та оформили перемогу з великим рахунком (4:0). В одному з моментів не схибив воротар «гірників» Олексій Зайцев, який за рахунку 3:0 відбив пенальті, а потім зреагував на добивання та зробив «сейв». Тож у підсумку «Гірник-Спорт» (U-15) здобув перемогу на турнірі. Крім того, Олександр Панарін став кращим захисником турніру, а Павло Якубовський – кращим нападником. До речі, Павло та ще один форвард команди Руслан Холявко на двох наколотили суперникам 19 м`ячів.

«Найскладнішими для нас виявилися перша та остання зустрічі, - згадує гравець команди «Гірник-Спорт» (U-15) Павло Якубовський. – Перша, тому що ми тільки приїхали і через мить треба було стартувати на турнірі. Після першої перемоги, ии уважно продивилися усі матчі першого дня та визначили, що головним нашим суперником буде саме команда «Моноліт» з Києва. Так воно й вийшло. Але у заключній грі ми перемогли і цього суперника». 

«Не хотілося б перехвалити хлопців, однак були такі ігри, в яких претензій до них не було, - з гордістю ділиться враженнями від гри своїх підопічних тренер ДЮФК« Гірник-Спорт» Сергій Лисяк. - У захисті наша старша команда зіграла організовано і надійно. Ми разом з Сергієм Конновим були здивовані ні стільки результату, скільки змістом гри. Дай бог, щоб хлопці і надалі грали в тому ж дусі».

Вдало виступила у Нікополі і молодша команда ДЮФК «Гірник-Спорт» із числа хлопчиків 2007-2008 років народження. Участь у цьому турнірі брали шість команд із Нікополя, Кропивницького та Горішніх Плавнів. 

У підсумку наші хлопці стали бронзовими призерами. У юних футболістів цієї вікової групи це був лише їхній другий турнір. Але гравці з команди «Гірник-Спорт» (U-10) подолали хвилювання перших матчів та вибороли медалі турніру. Кращим бомбардиром команди став Олександр Каменський, який забив 8 м`ячів, а Веніамін Булига отримав приз кращого захисника турніру. 

«Я радію тому, що хлопці подорослішали і виросли в своїй майстерності і вже чіткіше виконують тренерські установки, - розповідає тренер ДЮФК« Гірник-Спорт »Сергій Коннов. - Вони зрозуміли, що виконуючи настанови тренерів, можуть домогтися позитивних результатів. Дорослішаючи, хлопці змінюють своє ставлення до спорту, розуміючи, що приділяти йому треба все більше і більше часу».

Тепер представники молодшої групи Сергія Лисяка та Сергія Коннова продовжать тренування, а команда U-15 готуватиметься до старту чемпіоната Полтавської області. Він стартуватиме 13 вересня. Як і у Нікополі, у цьому змаганні у гравців та тренерів ДЮФК «Гірник-Спорт» - максимальні завдання. 

Дмитро БУЛИГА, "ТЕЛЕЕКСПРЕС", 6 вересня 2017 року.