«ВПК-Агро» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Головне про матч

У матчі 15-го туру, який відбувся у Дніпрі на стадіоні «Метеор», «Гірник-Спорт» зустрівся із «ВПК-Агро» і здобув п'яту перемогу у чемпіонаті. Команда із Горішніх Плавнів значно покращила своє турнірне становище і піднялася на 8-е місце у таблиці.

«ВПК-Агро» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Гол: Мильченко Артем, 9 (0:1), Яворський Вадим, 60 (0:2), Коберідзе Лука, 77 (1:2)

«ВПК-Агро»: 35. Махновський, 21. Пашаєв (32. Вісенте, 82), 4. Тарадуда, 27. Сухар, 5. Шевченко, 19. Косовський (70. Дудік, 68), 6. Де Жезус Насименто Дантель, 10. Литвиненко (13. Коберідзе, 63), 8. Будняк, 39. Льопа, 7. Яровенко.

Запасні: 71. Бабічин, 11. Колесник, 77. Наполов, 29. Палюх, 3. Слива, 28. Хубутія, 25. Шевченко.

Головний тренер – Олександр Грицай.

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 14. Шинкаренко, 4. Никитюк, 5. Кравчук (к), 3. Чуєв (19. Сафіханов, 88), 8. Мильченко, 10. Паламар, 7. Сьомка, 77. Яворський, 11. Понєдєльнік, 22. Твердохліб (16. Ямполь, 82).

Запасні: 26. Клімов, 9. Романов, 15. Черниш, 20. Посєвкін, 6. Кулаковський, 18. Сілва Лемос Бруно, 21. Коста Жуніор Клебер.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький).
Асистенти – Ярослав Пилипенко (Кропивницький), Андрій Лікаренко.
Четвертий арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро).
Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

Попередження: Мильченко, 26 -  Льопа, 43, Коберідзе, 71

Порівняно з попереднім матчем із «Волинню» Ігор Жабченко зробив корективи у складі. У центрі оборони з’явився Роман Никитюк, а місце атакуючого півзахисника зайняв Єгор Твердохліб. «ВПК-Агро» активно почав поєдинок і на деякий час затримався на половині поля гостей, але перша ж атака «Гірника-Спорт» принесла успіх нашій команді.

На 9-й хвилині Єгор Твердохліб виконав подачу з правого флангу, після чого гравці «ВПК-Агро» вибили м’яч. Втім, на підборі вдало зіграв Артем Мильченко і виконав удар по воротам: від рук голкіпера «ВПК-Агро» Костянтина Махновського м’яч опинився у сітці – 1:0. Для 21-річного півзахисника цей дебютний гол, як у «Гірнику-Спорт», так і у Першій лізі взагалі.

Далі характер гри не змінився господарі поля частіше атакували, але до небезпечних моментів справа не доходила. Лише наприкінці першого тайму дуже небезпечний момент біля воріт «Гірника-Спорт» створили господарі, але тут свою майстерність виявив Андрій Кліщук, який вчасно кинувся на Олександра Яровенка і не дав тому шансу виконати удар.
На початку другого тайму «Гірник-Спорт» мав шанс подвоїти рахунок. Єгор Твердохліб та Руслан Паламар удвох йшли на ворота, але момент завершився несильним ударом Твердохліба по воротам і голкіпер узяв цей м’яч.

Через дві хвилини Андрій Понєдєльнік виконав дальній удар, але м’яч влучив у гравця суперника. На 53-й хвилині знову був момент у воріт господарів, але після подачі Руслана Паламара зі штрафного, Єгор Твердохліб пробивав ударом головою, але не влучив у ворота. Після цих моментів «Гірник-Спорт» володів ініціативою та втілив її у другий ефектний гол. Артем Мильченко віддав довгу передачу на Андрія Понєдєльніка, який виконав скидку ударом головою, а Вадим Яворський із-за меж штрафного майданчика ударом в один дотик відправив м’яч у нижній кут воріт – 2:0. Для форварда "Гірника-Спорт" це третій м'яч у чемпіонаті, який він забив у третьому поєдинку поспіль.

Довести рахунок до розгромного міг Артем Сьомка, але на 70-й хвилині він наблизився до Махновського та потужним ударом пробив вище воріт. Через сім хвилин "ВПК-Агро" відродив інтригу у матчі: Лука Коберідзе, який вийшов на заміну, скористався вільним простіром у центрі поля і  відправив м'яч у дальній кут Андрія Кліщука - 1:2.

"Гірник-Спорт" одразу знову почав активно грати у атаці. Спочатку Юрій Кравчук ударом через себе ледве не подарував невеличкий шедер, але арбітр тут зафіксував положення поза грою. Потім ще один момент у матчі втратив Єгор Твердохліб. У кінцівкі зустрічі господарі кинули усі сили, аби зрівняти рахунок, але "Гірник-Спорт" довів матч до п'ятої своєї виїзної перемоги у чемпіонаті. "Гірник-Спорт" набрав 19 очок і стрибнув із 11-го та 8-е місце у таблиці.

Наступну гру «Гірник-Спорт» також проведе на виїзді. Друге коло поточного чемпіонату команда з Горішніх Плавнів проведе із «Краматорськом». Цей поєдинок пройде, у неділю, 31 жовтня. Початок – о 13:15.