Перемогою над СК «Полтава» завершили підготовку до нового сезону!

«Гірник-Спорт» провів тренувальні збори і цього тижня почне виступи у новому чемпіонаті. До офіційних ігор у команди з Горішніх Плавнів тривала щільна підготовка, яка завершилася матчем із новачком Другої ліги.

У грі із СК «Полтава» футболісти «Гірника-Спорт» пройшли останню перевірку перед офіційними матчами. До перерви у матчі із СК «Полтава» господарям не все вдавалося, а на 20-й хвилині прикра помилка на лівому фланзі призвела до взяття воріт «Гірника-Спорт». Цією ситуацією скористався Євген Стрельцов, який відкрив рахунок у матчі - 0:1. Крім цієї ситуації, СК «Полтава» створила ще кілька небезпечних ситуацій під час атак на ворота «Гірника-Спорт».

Ще до перерви під час матчу розпочалася сильна злива, з появою якої на краще змінилася гра «Гірника-Спорт» та з’явилися забиті м’ячі господарів. Вже на початку другої половини господарі вийшли вперед. Результативну гру у атаці продемонстрував Єгор Твердохліб. Спочатку він скористався передачею Артема Сьомки і зрівняв рахунок - 1:1. Через менше ніж дві хвилини успіх гірникам приніс кутовий, який виконав Руслан Паламар. Саме після його передачі Єгор Твердохліб оформив дубль - 2:1.

Остаточний рахунок матчу було встановлено на 69-й хвилині. Передачу з правого флангу зробив захисник Дмитро Шинкаренко, а замкнув її бразильський новачок «Гірника-Спорт» Бруно Ернандес, який вже підписав контракт із клубом із Горішніх Плавнів. 3:1 - завдяки цій перемозі «Гірник-Спорт» на мажорній ноті завершив підготовку до нового чемпіонату.

Новий сезон «Гірник-Спорт» почне вдома у суботу, 24 липня. На стадіоні спорткомкплексу «Юність» «гірники» прийматимуть «Краматорськ». Початок матчу - о 17:00.