Новини ДЮФК

Не сумна перша частина дербі: «намальований» пенальті, воротарські сейви та перемога лідера

Дербі земляків із Горішніх Плавнів, яке відбулося 31 жовтня 2020 року на стадіоні "Гірник", розпочалося із зустрічі команд вікової категорії (U-17). Гравці «Гірника-Спорт» гідно протистояли лідеру другої групи першої ліги, але все ж таки поступилися у цьому матчі із рахунком – 0:3.

«Гірник-Спорт» та «Фламінго» зустрілися у рамках дев’ятого туру чемпіонату України дитячо-юнацької футбольної ліги. Спочатку на поле вийшли команди вікової категорії U-17, де фаворитом у цій парі були юні гравці “Фламінго”, які очолюють турніру таблицю. Але більшу частину першого тайму Гірник-Спорт гідно протистояв своїм землякам. Надійну гру демонстрував воротар гірників Мирослав Слюсар, який на восьмій хвилині матчу зробив чудовий сейв та врятував «Гірник-Спорт».
Хід подій у матчі змінився наприкінці зустрічі після досить сумнівного одинадцятиметрового, який вирішив призначити арбітр із Кременчука Владислав Капшук. Тренер команди “Гірник-Спорт” (U-17) Олександр Бідник вважає, що гравець команди суперника «намалював» цей пенальті у штрафному майданчику «гірників».

Цей епізод стався за дев’ять хвилин до завершення першого тайму і суттєво вплинув на подальший хід подій. Олександр Подрезан реалізував одинадцятиметровий удар і вивів «Фламінго» вперед — 1:0. А на останній хвилині першої половини гри «Гірник-Спорт» знову пропустив гол: з кутового відзначився Георгій Урода. Так рахунок у матчі став 2:0. Багато вболівальників вирішили, що гол було забито після невірно призначеного кутового, але на повторі видно, що останнім м’яча торкнувся гравець «Гірника-Спорт». І тут рішення арбітра призначити кутовий є вірним. Більшу частину першого тайму вихованці Олександра Бідника виконали завдання, впевнений тренер.
Після перерви гра «Гірника-Спорт» стала надійнішою. Знову головні події відбулися наприкінці тайму. Спочатку у ворота «гірників» був призначений одинадцятиметровий, який цього разу Олександру Подрезану не вдалося реалізувати. Переможцем у цій дуелі вийшов воротар Мирослав Слюсар. За п’ять хвилин до матчу він поступився своїм місцем іншому воротареві Артему Шевелинді, якому суперники також встигли забити гол. Третій м’яч влетів після удару Віталія Щербини.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Фламінго» (Горішні Плавні) – 0:3. Голи: Подрезан Олександр, 31 з пенальті (0:1), Урода Георгій, 40 (0:2), Щербина Віталій, 78 (0:3).
На 72-й хвилині Олександр Подрезан не реалізував пенальті.

Чемпіонат ДЮФЛУ. 9-й тур. 31.10.2020. Горішні Плавні. Стадіон «Гірник». 12:00. + 10 градусів.

Арбітр – Владислав Капшук (Кременчук). Асистенти – Віталій Петров, Данило Руденко (обидва - Кременчук).

Спостерігач арбітражу – Валерій Капшук (Кременчук).

«Гірник-Спорт»: 1. Слюсар Мирослав (25. Шевелинда Артем, 75), 15. Сухомлин Максим (10. Левченко Андрій, 41), 5. Серіков Дмитро, 6. Работін Ілля, 12. Міняков Михайло, 9. Белошицький Олександр, 17. Бессонов Артем, 11. Діденко Кирило, 7. Радько Денис-к, 14. Коваленко Вадим, 8. Олексенко Максим (3. Ванін Максим, 69).

Запасні: 2. Безугленко Денис.

Тренер – Олександр Бідник.

«Фламінго»: 1. Скорик Олександр (12. Скомаровський Данило, 80), 2. Урода Георгій, 3. Лисенко Віталій (21. Сердюков Андрій, 79), 5. Ткаченко Олександр, 4. Вороп Микола (19. Щербина Віталій, 65), 14. Буланша Ігор, 17. Подрезан Олександр-к, 22. Туровський Єгор, 9. Хотенка Артур (18. Чигринець Владислав, 41), 8. Чернецький Данило, 11. Латинцев Антон.