Архів новин

2-й тур. Чорноморець - Гірник-Спорт - 1:1. В Одесі поділили очки

«Чорноморець» (Одеса) - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:1 (0:0). Голи: Твердохліб Єгор, 80 (0:1), Лиховидько Виктор, 82 (1:1). 11 вересня 2020 року. 2 тур. Одеса. Стадіон «Чорноморець».

«Чорноморець»: Підківка, Поспєлов, Остапенко, Лиховидько, Титаєвський (Долгов, 90+2), Слінкін, Клименко (к), Валєєв, Брагару (Путря, 46), Кожушко, Сікорський (Яловенко, 46, Штогрин, 65). Запасні: Варакута, Хамелюк, Долгов, Граматік, Якимів, Прийма, Мельничук, Паламарчук.

«Гірник-Спорт»: Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Шопін, Гоменко (Петрусенко, 65), Чепелюк, Батюшин (к), Семенів (Чередниченко, 65), Збунь (Герт, 88), Твердохліб. Запасні: Клімов, Черниш, Герасимець, Малишкін, Жмурко.

Попередження: Збунь, 21 Суханов, 36 Шопін, 51, Твердохліб, 88 - Валєєв, 86.
В Одесі відбулися одразу два дебюти у складі «Гірника-Спорт». Зі стартових хвилин вийшов у складі нашої команди Дмитро Семенів, який свій футбольний шлях почав у Одесі. Також наприкінці гри з’явився лівий захисник Андрій Герт. Але найприємнішим для «Гірника-Спорт» у цій грі був ще один дебют – гольовий у виконанні Єгора Твердохліба, якому цей м’яч повинен надати бадьорості. Нажаль цей гол не вийшов переможним. Спочатку наша команда на 80-й хвилині відкрила рахунок: Суханов зробив передачу на Твердохліба, а той же не сильним, але точним ударом відкрив рахунок. У цьому епізоді не обійшлося без помилок від голкіпера одеситів Романа Підківки – він почав виходити із воріт, але потім вирішив повертатися і втратив орієнтир воріт. М’яч у підсумку влетів у сітку воріт – 1:0.
Через дві хвилини «Чорноморець» зрівняв рахунок. Клименко зробив передачу з кутового, Поспелов виграв верхову дуель на направив м’яча на дальню штангу, де м’яч у сітку воріт переправив екс-гравець «Гірника-Спорт» Віктор Лиховидько, який вирішив не святкувати гол у ворота колишньої команди – 1:1.
Відзначимо, що у нападі «Чорноморця» діяв ще один екс-гравець «Гірника-Спорт» - Ігор Сікорський, який у першому таймі мав дві нагоди відзначитися, але після його ударів м'ячі летіли повз ворота. «Гірник-Спорт» ні в чому не поступався супернику, а й іноді мав перевагу. У першому таймі не реалізував свій епізод на 29-й хвилині Юрій Батюшин. У другому таймі можливість відкрити рахунок була у Ярослава Гоменка, але йому не вдалося як слід попасти по м’ячу. Були у нашої команди й ще моменти. Приміром, на 15-й хвилині першого тайму м'яч потрапив у руку гравця "Чорноморця", але арбітр не призначив пенальті. У підсумку ми вперше розділили очки з «Чорноморцем».
Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у рамках другого попереднього етапу Кубка України. Наша команда 17 вересня (18:00) зіграє у Запоріжжі, де зустрінеться із «Металургом», який зараз виступає у Другій лізі.