У Полтаві долю матчу вирішив єдиний гол та… нерішучість суддів

«Гірник-Спорт» провів перенесений матч 1-го туру, в якому на виїзді зустрівся із сусідами з «Полтави». Долю поєдинку вирішив забитий до перерви м’яч, але кінцівка поєдинку знову була «гарячою» та із суперечливими моментами.

«Полтава» - «Гірник-Спорт» - 1:0

Гол: Стрельцов Євген, 34

Команди мали зіграти цей поєдинок ще наприкінці серпня, але через відсутність дозволу на проведення поєдинку з боку Полтавської обласної військової адміністрації гра була перенесена і тільки зараз команди-сусіди знайшли можливість провести поєдинок стартового туру. Господарі першими почали створювати небезпечні моменти, але потім «Гірник-Спорт» відповів кількома небезпечними атаками. В одній із них Вадим Сологуб пробивав по воротам, але воротар полтавців Ян Вічний відбив цей удар.

В одній із подальших атак «Полтава» відкрила рахунок. На 34-й хвилині Дмитро Щербак спрямував м’яч у штрафний майданчик після чого, до м’яча у район одинадцятиметрової позначки попрямували голкіпер «гірників» Максим Коваленко та Євген Стрельцов. Гравець «Полтави» встиг першим доторкнутися м’яча, а потім кивком голови підкоригував його у ворота.

У другому таймі Максим Коваленко врятував «гірників» від другого голу після удару з близької відстані, у іншому епізоді Богдан Бичков не влучив по воротам «Гірника-Спорт». Потім чудовий шанс зрівняти рахунок був у Сулеймана Сейтхалілова. Голкіпер «Полтави» пішов на перехват передачі та відбив м’яч на півзахисника «Гірника-Спорт», який не зумів влучно пробити по воротам. Мав шанс вразити ворота суперника Максим Шептіцький, але також не влучив у ворота. Надалі ворота «Полтави» після одної із атак врятувала стійка воріт. Сталося це після удару Дениса Підручного.

Вже у компенсований час «гірники» не припиняли спроби врятувати матч і здавалося, що знову на останніх хвилинах, як і у поєдинку 8-го туру, який відбувся 16 жовтня, «Гірник-Спорт» має шанс врятувати цей матч, але цього не сталося через нерішучість арбітра зустрічі Єгора Кєвліча.

В одній із останніх атака м’яч після передачі Максима Шептицького влучив у руку Богдана Бичкова, який був у своєму штрафному майданчику, але пенальті не був призначений арбітром. Потім вже після кутового м’яч спрямував у ворота і здавалося, що він у повітрі вже перетнув лінію воріт. Голкіпер «Полтави» та усі гравці, що були поруч епізоду лише поглядом проводили політ м’яча у напрямку воріт і лише Єгор Коваленко зумів вибити м’яч, перед тим, як він цілком ймовірно міг вже приземлитися за лінією воріт. Прийняти рішення зарахувати цей гол арбітр матчу Єгор Кєвліч не наважився.

Ось такою вийшла кінцівка зустрічі сусідів, яка склалася на користь «Полтави». Нажаль, у «Гірника-Спорт» це вже четверта поразка у чемпіонаті, але можливість обігнати «Скорук» та наздогнати «Полтаву» є, адже «Гірник-Спорт» ще має одну гру в запасі. Це перенесена домашня гра 2-го туру із «Черніговом». Вона буде зіграна у середу, 16 листопада. Далі у «Гірника-Спорт» будуть два гостьові матчі: із «Металургом» (20 листопада) та із «ЛНЗ» (26 листопада).

Найближчу гру «Гірник-Спорт» проведе вдома. Гра 11-го туру відбудеться у неділю, 6 листопада. Початок матчу – о 12:00. Гра відбудеться без глядачів, але побачити усі події матчу та вболівати за «Гірник-Спорт» можна під час прямої трансляції на YouTube-каналі «Професіональна футбольна ліга України» на під час прямого ефіру на телеканалі «ГОК».