Неймовірний вихід до фіналу!

Неймовірний за сюжетом матч та справжній трилер вивів «Гірник-Спорт-2» у фінал Кубка пам`яті Григорія Чичикова! Гра молодих футболістів із Горішніх Плавнів у півфіналі турніру із командою «Нацгвардія» вийшов захопливим та напруженим.

Повна перевага «Гірника-Спорт-2» у першій половині гри і хвилюючі останні секунди для другої команди «гірників». Саме за таким сценарієм тривав цей поєдинок. Через повітряну тривогу гра почалася із запізненням. «Гірник-Спорт-2» у перші півгодини матчу забезпечив собі комфортну перевагу - 3:0. Спочатку на 12-й хвилині рахунок відкрив Михайло Шептицький, для якого все зробили партнери — Микола Вороп (видав довгий пас) та Руслан Холявко (пішов у відрив), аби м’яч потрапив у сітку воріт - 1:0.

На 22-й хвилині після передачі від Руслана Холявко у швидкісний відрив пішов Павло Якубовський, який виграв дуель у вороторя «Нацгвардії» та подвоїв рахунок - 2:0.

А далі знову таки Павло Якубовський робив передачу із флангу, втім спроба захисника «Нацгвардії» перервати її, на 30-й хвилині матчу перетворилася на автогол - 3:0.

За шість хвилин у суперника «Гірника-Спорт-2» з’явилася надія: після влучного удару зі штрафного команда «Нацгвардія» скоротила рахунок до 3:1. До перерви, коли вже на «Кремінь-Арені» імені Олега Бабаєва увімкнули світло, м’яч ще раз побував у воротах «Гірника-Спорт-2», але арбітр зустрічі зафіксував у цьому епізоді офсайд.

На початку другого тайму на 48-й хвилині Данило Чернецький скористався довгою передачею Миколи Воропа і довів перевагу «Гірника-Спорт-2» до рахунку 4:1. Здавалося, що ця перевага буде лише збільшуватися, адже молодь другої команди «гірників» створювала небезпечні моменти. Однак реалізувати їх не вдавалося.

“Нацгвардія” боролася до останнього та раціонально скористалася своїми гольовими моментами. Спочатку рахунок змінився на 4:2. Такий розвиток подій надихнув «Нацгвардію» на активніші дії. А ось «Гірник-Спорт-2» продовжував марнувати свої стовідсоткові моменти, реалізація яких дозволила б спокійно довести матч до перемоги «гірників». А потім різниця скоротилася до одного забитого м’яча. «Нацгвардії» вдалася чергова результативна атака.

Кінцівку матчу «Гірник-Спорт-2» догравав у меншості: червону картку отримав Дмитро Твердохліб. Він з порушенням правил зупинив прорив гравця «Нацгвардії», який мав шанс вийти віч-на-віч із воротарем «Гірника-Спорт-2» Стасом Козловим.

До речі нерви у голкіпера другої команди «гірників» виявилися сталевими, адже він надійно діяв у кількох небезпечних ситуаціях. Стасу Козлову вдавалося вчасно виходити із воріт та ліквідувати загрозу.

Вже у компенсований час на користь «Гірника-Спорт-2» зіграла і поперечина, а через мить вже пролунав фінальний свисток, який зафіксував перемогу команди Сергія Свистуна із рахунком - 4:3.

Фінал матчу вийшлов гарячим. Після гри на полі кипіли ось такі емоції, за які гравці «Нацгвардії» отримали покарання у вигляді вилучення та попереджень. Нащастя сутички припинилися без серйозних наслідків.
«Гірник-Спорт-2» тепер готується до фіналу Кубка пам’яті Григорія Чичикова, де зіграє із футбольним клубом «Кременчук».